Wpis z mikrobloga

  • 0
@morswin28 no #!$%@? dramat. Jak można tak parkować?
Poza tym na tej gówno ulicy nie ma nigdy żadnych miejsc zatem gość zostawił tak auto na góra kilka minut, a od razu jakiś szeryf zdjęcia robi.
Nie bronię taksówkarzy bo to rak ale twoje zachowanie jest nie lepsze
  • Odpowiedz
@matips: jeszcze raz. Tam nigdy nie ma miejsc, zatem gdy wąsacz tylko wyczaił trochę wolnego - od razu się na nie rzucił. A jeżeli wtedy gdy przechodziłeś było, to gdy ówcześnie gdy wąsacz jechał - nie było.
No jak dziecku trzeba tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@Gacrux: 1. zagraża pieszym i w dupie mam czy akurat tam jakiś był, czy nie.
2. utrudnia ruch samochodów, bo zasłania przejście

Werdykt - niech śmierdziel wypieprza
Następny obrońca ucieśnionych, który myśli, że jak nikogo nie ma i nikt nie widzi, to już wszystko można, nawet #!$%@?ć się złotówą na środek przejścia dla pieszych

Jakby każdy tak zaczął parkować na trzy minuty, to 24/7 jakaś #!$%@? by tam stała. Przepisy są
  • Odpowiedz
@Norskee: no, ten jeden co tam był w tle jest motzno zagrożony a i ruch samochodów nie tylko utrudnia ale nawet uniemożliwia. Pisz do jego korpo żeby go #!$%@? bo tak zaparkował.
Przez takich wieśniaków jak ty, po łodzi jeździ się jak po gównie. pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Gacrux: Nie jestem z łodzi, tylko z Poznania i tym bardziej zero szacunku do lamusów, którzy nie szanują podstawowych zasad ruchu i nie szanują czyjegoś bezpieczeństwa, bo przy takim ruchu taki pajac stojący na przejściu to tylko kwestia czasu aż ktoś pieszego potrąci
  • Odpowiedz
@Gacrux: Widzę, że dużo ameb w tej Łodzi. No stanę na przejściu jak taka #!$%@?, bo dupa pęknie jak zaparkuję 50 metrów dalej, a inni jeszcze im przyklaskują. Gorzej niż w cyrku. Rozumiem, że miejsca dla niepełnosprawnych pod sklepami też zajmujesz, bo przecież są jeszcze wolne i nikomu dupa nie pęknie jak sobie tam staniesz?
  • Odpowiedz
@Norskee: #!$%@?, szeryfie, wykaż się czasem zwykłym zrozumieniem i elastycznością bo inaczej to szkoda gadać.
Żonę też #!$%@? jak zupę przesoli, czy zaczynasz od zwykłych kar?
  • Odpowiedz
@Gacrux: Jakim zrozumieniem? Rozumiem, że facet jest idiotą, bo jest zdolny do wykonywania zawodu, ma uprawnienia do przewozu osób, a ma problem z zaparkowaniem w dozwolonym miejscu i ruszeniem dupy z fotela, tylko się ładuje na przejście? Mam nadzieję, że nie wszyscy z Łodzi wykazują się takim myśleniem, bo strach z domu pewnie wyjść. Parkowanie samochodu na przejściu utrudnia widoczność ze strony kierowców i pieszych i nie trzeba wypadku żeby takich
  • Odpowiedz
@morswin28: Mieszkam tam i to nie jest wyjątkowa sytuacja. Też parkuję przy ulicy i zawsze udaje mi się znaleźć miejsce. Co ciekawe - kilkanaście metrów dalej, przy drugiej bramie na osiedle są wyznaczone miejsca na parking taksówek. Także popieram - kierowca to debil.
  • Odpowiedz