Wpis z mikrobloga

@Pettev: Osobiscie nie serwisowałem, ale kolega tam serwisował i ogólnie był zadowolony
Plusy: Większośc napraw przebiega szybko i sprawnie i dostajesz dokładne informacje co i jak zostało naprawione
Minusy: Bywa że zlecają naprawę komuś innemu (info z innego warsztatu), czasem naprawa się przeciąga, ceny jak w ASO
@Pettev: drogo, nierzetelnie, długie terminy napraw i oczekiwania, próbują naciąć na części (kumplowi nie działała klima diagnoza: nieszczelna chłodnica klimatyzacji - tak naprawdę jeden wężyk był nieszczelny i zrobił to u innego mechanika, drugi się naciął i wymienił chłodnicę, pewnie niepotrzebnie).
Ja też się naciąłem na nich, ale wolałbym nie opisywać szczegółowo. Na pewno więcej tam nie pojadę. Na tych znanych mechanikach chyba są kasowane opinie, bo ma same pozytywne.
Ogólnie
  • 0
@shopen: @prnppp: a mielibyście jakiegoś mechanika do polecenia? W internecie większość opinii jest bardzo pozytywnych, dlatego jestem trochę zaskoczony tym co mówicie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W finco raz robiłem i nie do końca bylem zadowolony. Ceny dość wysokie a po jakimś czasie znowu jedna z uszczelek zaczęła cieknąć... Przerzuciłem się razem z kumplami z pracy na AG Moto Centrum (reklama zasłużona - nie mam z nimi powiązań :P ) na małopanewskiej i jestem bardzo zadowolony. Ceny robocizny i części naprawdę w porządku.
@Pettev: Korzystałem z usług kilku warsztatów i z żadnego nie byłem zadowolony. Standardem jest że gdziekolwiek nie dawałem auta to po oddaniu naprawa się przedłużała, sam musiałem dzwonić i dopytywać się bo nikt nie raczył się kontaktować ze mną. W jednym warsztacie oddawałem auto 3 razy i za każdym razem twierdzili że naprawili usterkę po czym okazywało się że nadal występuje. Plusem za to jest że przy okazji naprawili coś co