Wpis z mikrobloga

Mnie ogólnie śmieszy mówienie, że Olnyk gra nieczysto, bo najczęściej piewcami tej teorii są o niebo lepsze misie ( ͡° ͜ʖ ͡°) @dunno: nie znam gościa nie powiem Ci, czy go lubie czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na poważnie, ma swoje przywary jest tragicznym obrońcom i nie da się tego ukryć, ale jak strech 4 wchodzący z ławki jest w
@MrBates: widziałem ten mecz na żywo i nie widzę w tym manipulacji. Kontuzja też z dupy się nie wzięła. Wrzucam taką fotę jaką znalazłem na googlach i IMHO oddaje ona dobrze to co widać na filmiku, który wysłałeś. Komentarz Shaqa jest jaki jest. Nie zmienia to faktu bezpośredniego przyczynienia się przez Olynyka do kontuzji Lova. W jaki sposób, Twoim zdaniem to zdjęcie jest zmanipulowane? Bo jest pokazany tylko faul Olynyka? No
@mellermateusz1: też nie łapię tych pojazdów po olynyku. akcja lovem była #!$%@?, ale przecież on nie gra AŻ TAK brudno żeby po nim jeździć do tego stopnia. jestem przeciwnikiem wszelkich brudnych zagrywek w kontekście sportu (a przynajmniej dopóki nie robi tego przeciwnik), ale nie popadajmy w paranoję, nawet tworząc oddzielną kategorię na greeny, paczulie, artesty i barnesy, nie umieściłbym olynyka wśród tych, którzy są wyjątkowo dirty.
@MrBates: no nie wiem czy nawet niesportowe trzymanie kogoś za ramię pod koszem to to samo co ciągnięcie kogoś za ramię aby odciągnąć go od piłki przy zbiórce gdy sytuacja dzieje się już poza farbą. Dla mnie jest to chamówa totalna. Na szczęście, prawie równy rok później karma się odwróciła i to kucu grzał szpitalne łóżko w playoffach