Wpis z mikrobloga

Widze ze pojawia sie tutaj duzo roznych nagran glosow z rozmowy z Markusem ktore coraz ktos wylapuje i wrzuca. Mysle ze wartoby zrobic oficjalny transkrypt rozmowy CSI Wykop gdzie kazdy specjalista bedzie kontrybuowal swoimi znaleziskami i zeby to wszytsko bylo powiazane i bedziemy mieli pelen obraz. Bo narazie duzo pracy sie dubluje i kazdy sprawdza caly czas te same teksty. Majac oficjalna wersje kazdy bedzie uzupelnial o nowe znaleziska..

Dziwi mnie ponadto ze stacje telewizyjne dziwnym trafem nie wylapaly kluczowych slow padajacych na nagraniu a ktore to sa slyszalne nawet bez obrobki. Pytanie czy wspolpracuja z wladzami i maja zakaz nakrecania sytuacji dla dobra sledztwa ktore sie toczy, czy lansuja alternatywna rzeczywistosc...
#magdazuk
  • 4
@BufferOverflow: Ja zrobiłem sobie pełny stenogram (oprócz arabów oczywiście). Nie jestem pewien tylko jednego zdania (7:04), tzn. słyszę co tam jest ale nie mam 100% pewności a to co słyszę jest na tyle straszne że bez 100% pewności tego nie podam. Ale całą resztę mam, co do zdania. Przejrzę jeszcze dla porządku i kiedyś wrzucę.