Wpis z mikrobloga

===> #muzycznyodwykalternatywny <===

MUZYCZNY ODWYK ALTERNATYWNY - SESJA TERAPEUTYCZNA nr 5

Gdyby mowa ciała potrafiła wyrazić moje ogromne upodobanie do Body Language – prawdopodobnie wszyscy eksperci od komunikacji niewerbalnej musieliby opuścić pomieszczenie z powodu obraźliwych gestów, których mógłbym się dopuścić. Nowojorscy muzycy z Brooklynu są bowiem jednym z bardziej nieodkrytych zespołów na świecie (!) i jestem tym faktem srogo oburzony.

Kiedy kilka lat temu zetknąłem się z ich albumem „Grammar” - olśniło mnie, a mój muzyczny świat stał się pełny, jak u wielu podróżników po przygodzie z DMT. Disco, które reprezentuje Body Language to disco dojrzałe, które prócz kuszenia przyjemnością - skłania również do poważnych refleksji nad życiem (np. wspomaga zachwycanie się pięknymi widokami, jak i mniej urodziwymi sceneriami dnia codziennego). Podobnie z wszechstronnością muzyczną, dzięki której brooklyńscy muzycy znajdują wspólny język z fanami takich gatunków jak: funk, soul czy R&B.

Prawdziwą wisienką na torcie, która dodatkowo polana jest kilkoma słoikami najsłodszego na świecie miodu, jest nieziemsko czarujący głos, którym operuje Angelica Bess - wokalistka Body Language. Dlatego też, jeśli spotkacie kiedyś na swojej drodze jesienną chandrę – poproście o pomoc Angelicę, a właściwie to pozwólcie jej dać się usłyszeć!

Body Language - Lose My Head

#muzyka #muzykaelektroniczna #disco #funk
bandama90 - ===> #muzycznyodwykalternatywny <===

MUZYCZNY ODWYK ALTERNATYWNY - SES...

źródło: comment_MnucmrCY28zi1gQ534YwFweyxeYpRmDr.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz