Wpis z mikrobloga

  • 0
@majas pisze dwoma to raz. 2. Po zrobieniu zdjęcia jak już usiadłem to klawiatura i monitory poszły lekko w prawe. Komputera między nogami nie mam a kręgosłup to już swoją drogą
  • Odpowiedz
@asasello: Właśnie wczoraj minął rok jak go posiadam i jestem bardzo zadowolony :)
To jest wersja 23 cale i taką polecam brać, różnica w cenie jest niewielka do wersji 21 cale.
Monitor posiada spooro gniazd; DisplayPort, 2x HDMI, VGA, Wejście i Wyjście dźwięku bo ma głośniki. Ja go kupowałem za 580zł w Komputroniku. Zależało mi na tym aby był to monitor IPS, 24 cale i żeby miał 2 gniazda hdmi
  • Odpowiedz
@asasello: przy wyborze brałem też pod uwagę jakiś tam model Benq ale przeszkadzało mi to że ma grubą ramkę + tylko jedno gniazdo hdmi i wybór padł na AOC chodź nie byłem pewien czy dobrze robię, okazało się że to był strzał w dziesiątkę :)
  • Odpowiedz
  • 0
@sajko blat i półka ucieta z jednej płyty psb 22mm grubości 60zl. Dwie kantowki na spód dla wzmocnienia 20zl (ja dostałem za darmo od znajomego co ma stolarnie), dwa koziolki 17zl, dwa kołki pod półkę myślę że z 10zl (ja wziąłem nogi z łóżka), lakier bezbarwny duża puszka 30zl.
Razem 137zl zaokrąglone w górę :p i to chyba tyle
  • Odpowiedz