Wpis z mikrobloga

Mam pytanie - czy ktos sie orientuje /z wypowiedzi Markusa/ kiedy dokladnie kupiono bilet na lot tego Macka S do Marsa Alam? Bo zeby zdazyc na 30.04 to musialby leciec przez Prage 29.04 /z Pragi chyba wylot cos po 22.00/ albo z Katowic przez Frankfurt i Kair /ale bylby wtedy po 9.00/. Z jakis inf ktore sie tu i na grupach na FB przewijaly to domniemuje sie ze Zloty logowal sie w Pradze 29.04 wiec moze on z tym Mackiem razem lecial? Z uwagi na to iz chyba nie ma innych lotow decyzja ta musiala zapasc we wczesnych godzinach 29.04 -kupno biletu i dojazd do Pragi czy Katowic (przed rozmowa z Magda przed hotelem z godziny ok 15.00). Czy oni juz zalozyli ze Magda nie wsiadzie do tego samolotu o 14.25 do Katowic? Czy po prostu postapili prewencyjnie i w razie czego mieli wrac z tej Pragi do Katowic?
#magdazuk #pytamsie #boniewiem
  • 41
  • Odpowiedz
@1korner: mozesz troche powsciagnac jezyk i mnie nie obrazac?? Nawet gdyby lecial do tej Hurghady to interesujace jest koedy kupili bilety - zanim dowiedzieli sie ze Magda nie dostala sie na samolot do Katowic tego 29.04 czy pozniej? Czy postapili prewencyjnie wiedzac i tak ze Magda ma zabukowany przelot na sobote przez biuro podrozy?
  • Odpowiedz
@1korner: w sb z katowic lataja tylko do marsa alam (dziekize zwrociles mi uwage to weszlam sobie na loty czarterowe z katowic i jiz wiem ze istniej kolejna mozliwosc dostania sie do marsa alam bezposrednio z katowic)
  • Odpowiedz
@syl-ada: obrażasz jakichś maćków jak chcesz, obrażając się o własną godność. Komuś coś insynuujesz na potęgę i uważasz, że nie wolno Cię tykać?
Kupili bilet powrotny, zdaje się na sobotę, a dziewczyna przyleciała do Egiptu w środę. Moim zdaniem to wszystko bardzo szybko się odbywało, włącznie z Rezydentem i polską Ambasadą. Nie wyobrażam sobie - ktoś dostał sraczki, bo przyleciał do Afryki - i natychmiast ambasador ma z tego powodu ruszać
  • Odpowiedz
@syl-ada: jak chcesz się uwolnić od gosci typu @1korner który Ci pojedzie po majtkach za każdą inicjatywę - polecam zobaczyć sobie czarną listę spammerów / trolli / podejrzanie nadaktywnych głosicieli tezy o samobójstwie tutaj https://www.wykop.pl/wpis/24060311/moja-lista-spamerow-z-tagu-magdazuk-magdalenazuk-m/ ; nie trafiają tam ludzie którzy w normalny sposób prowadzą dyskusję, tylko ci, którzy z uporem maniaka cały czas biją w jedną stronę
  • Odpowiedz
@1korner: a gdzie ja kogokolwiek obrazam?? I nie insynuuje tylko rozwazam mozliwosci i zadaje pytania. Czy pada w moim poscie jakis zarzut wobec kogos? Zalozylam w tym poscie ze mogli dzialac "prewencyjnie" i wykupili bilet dla macka wczesniej niz planowany odlot Magdy z Marsa Alam. Ale roqniez wzielam pod uwage fakt iz mogli go kupic tuz po tym jak sie dowiedzieli ze Magda nie weszla na ten samolot. Po rostu jestem
  • Odpowiedz
@kknnoo: dzieki ale jak on ma ochote to niech sobie gada co chce byle tylko nie obrazal nikogo. Sprawa Magdy jest ciekawa i wydaje sie tajemnicza. Przeciez i tak w koncu Prokuratura poda do wiadomosci publicznej wynik sledztwa czy moze wczesniej sekcji (z uwagi na duze zainteresowanie medialne). Ale uwazam ze co dwie glowy to nie jedna i mozna jakies tropy do rozwazenia podsunac sledczym badajacym ta sprawe (czy to na
  • Odpowiedz
@kknnoo: ona nie musi się ode mnie uwalniać, wszak sama do mnie napisała.
A Ty chcesz dyskutować, czy raczej wolisz prezentować innym sposoby blokowania dyskusji, mimo iż na tym portalu przed chwilą się pojawiłeś?
  • Odpowiedz
@syl-ada: Żadne przestępstwo. Trochę nie rozumem co piszesz. Ktoś komuś kupił bilet powrotny i chwała mu za to (pewnie rodzice) i ktoś po nią pojechał - dla mnie to w ogóle jest podejrzane. Czy Ty wyobrażasz sobie, że Twój chłopak wysyła swojego kolegę po Ciebie po trzech miesiącach znajomości za własne pieniądze? Tu mi coś nie pasuje.
  • Odpowiedz
@syl-ada: Generalnie chodzi mi o te rozliczenia finansowe międzyrodzinne. Nic nie wiem na ten temat. W miłość nie wierzę, bo to bzdury. Natomiast chodzi mi o przepływy finansowe. Solczak za frajer nie poleciał, Marcus mu nie dał, bo nie miał. Tam muszą też być jakieś kieszonkowe. Czegoś nie wiem, ale jestem ciekaw jak to się rozłożyło.
  • Odpowiedz
@1korner: akurat w sprawie dot wyjazdu Magdy to non stop sie dziwie. Co do kwestii kupowania biletu a raczej czasu jego zakupy to mozna wysnuc wnioski obciazajace Markusa i spolke jak i rowniez usprawiedliwiajace go i stwierdzajace jego troske o Magde. No gdyby ten bilet dla macka kupil wczesniej niz odbyla sie video rozmowa w dniu 29.04 (po fakcie nie wpuszczenia Magdy na samolot do katowic) mozna domniemywac po 1. Ze
  • Odpowiedz
@1korner: wiemy z wypowiedzi rodziny ze ojciec Magdy dal na bilet. Ale nawet to mnie dziwi bo w xxi wieku w 5 min mozna wziac pozyczke z banku (nawet online) jak ktos nie ma. A tu sytuacja dosc tragiczna i wymagajaca szybkiej interwencji
  • Odpowiedz