Wpis z mikrobloga

Hejka wszystkim,

Jak może parę osób zauważyło, to strona i serwer ruszył. U niektórych zacznie działać najpóźniej dzisiaj w nocy.

Jako, ze posypała się lekko ekipa z przyczyn osobistych to właściciel przepisał domenę i serwer na mnie przez co
jest on przynajmniej otwarty do polowy sierpnia ( wtedy wygasa opłacony serwer), ale postaramy się go przedłużać dłużej :)

Niestety jedynym aspektem pesymistycznym było wykasowanie bazy danych, jako że ze względu na bezpieczeństwo waszych danych, nie chcieliśmy jej
przejmować, ani żeby wasze dane w jakikolwiek sposób latały po sieci.

W tym momencie będziemy starali się skupić na wyeliminowaniu błędów i rozwijaniu contentu do oficjalnej drugiej edycji.

Mimo wykruszenia się lekko ekipy my nie zwalniamy tempa i będziemy dalej go rozwijać.

Stay tuned.

~ ekipa WykopOts

#wykopots
  • 22
  • Odpowiedz
@Bernadka: I tak to #!$%@?, bez Romana gówno zrobicie. Po za tym sorry ale kto niby jest teraz head adminem? Pisząc o problemach osobistych masz na myśli #!$%@? mózgowe: Shentanga/Marvina, pedofila Gerona?
  • Odpowiedz
@Smieszek_poza_kontola: Nie wiem co masz w glowie, ja wiem swoje.
Anyway, jak nie chcesz grac to nie graj. Ja sie staralam zrobic wszystko, aby ludzie ktorzy chca mogli znowu pograc.
No I tez dac jakies sprostowanie, aby kazdy wiedzial co sie odwalilo.
  • Odpowiedz
@Bernadka:
1. Poważna administracja nie zamyka serwera z dnia na dzień bez słowa ani me ani be
2. Poważna administracja nie startuje serwera bez słowa
3. Poważna administracja nie czyści bazy od tak, na serwerze grali różni ludzie jedni mieli więcej czasu drudzy mniej
4. Poważna administracja przekłada dobro serwera ponad swoje prywatne chary/korzyści
5. Poważna administracja potrafi wytłumaczyć co się #!$%@?ło w ostatnich dniach
Można by tak wyliczać. Szkoda nawet
  • Odpowiedz
@krystal_Tri_tapik: Jeszcze pracujemy dokładnie nad tym co zrobić. Wlaczylam serwer, żeby był dla nas na testowanie i dla ludzi, którzy chcą zabic czas. Dlatego można uznac to co teraz jest jako test serwer dla nas i dla osob, którym się nudzi, aby później wlaczyc go od nowa jako oficjalna drugą edycję.
Ale tak jak mowie, jeszcze nie jest nic dokładnie podjęte, ale postaram się jeszcze dzisiaj napisac.
  • Odpowiedz
@Bernadka: ok, nie ma pośpiechu. Lepiej wolniej zacząć, niż za szybko skończyć.

Z dobrych pomysłów poprzedniej ekipy warto zachować mounty dla tych, co się zalogują w 24h od startu serwera. To zachęciło sporo osób.

Sugestie: Przekierowuj wypowiedzi na forum/tam umieszczaj pełną wersję, tu się wszystko łatwo gubi. Poświęć raz na dobę 10 minut na odpowiadanie tam i zachęcenie do dyskusji - gracze poza biciem piany podsuwają często niezłe rozwiązania a przy
  • Odpowiedz