Wpis z mikrobloga

Markus nie jest synem redaktora wyborczej
Złoty nie był w egipcie
Arabowie nie mówili o zapodaniu #!$%@? podczas videorozmoey
Są nagrania ze szpitala, na których arabowie zachowują się w porządku
Egipskie władze dopuszczają polskie służby do tej sprawy
Niezależne agencje detektywistyczne skłaniają się ku wersji z samobójstwem

A wy i tak na koniec napiszecie, że to spisek i wersja wykopowych detektywów jest prawdziea.

#magdazuk
  • 31
  • Odpowiedz
@Partyzant91: tak jak pisałem:

"na rezydenta nie ma żadnych dowodów obciążających, są jedynie udowadniające, że chciał Magdzie pomóc. W sprawie Markusa i kolegów to ich wersja cały czas się trzyma kupy i jest potwierdzana nowymi doniesieniami - w przeciwieństwie do teorii spiskowych wykopowiczów, które są skrupulatnie orane z dnia na dzień.

Są obecnie dwie opcje:
Najbardziej prawdopodobna: Lasce nie wyszedł prezent, pewnie dużo poświęciła aby zaoszczędzić (oraz zadłużyć się) na tą wycieczke, a tu się jednak okazało, że Markus nie może lecieć, więc laska się załamała. Podczas lotu jeszcze bardziej do niej dotarło jak bardzo #!$%@?ła sytuację i załamała się nerwowo, co mogło u niej ujawnić kolejne choroby psychiczne (może schizofrenia - "ktoś chodzi po
  • Odpowiedz
@Clefairy: @3dgy: Wszystko spoko tylko na pytanie "zrobili ci coś" podwójnie i wyraźnie odpowiada "tak" a na enigmatyczne "eM" rezydent stanowczo reaguje i kończy rozmowę. Dlatego wersja o problemach psychicznych po przylocie bez winy innych osób jest najmniej spójna.
  • Odpowiedz
@Kalwi: nie słychać żadnego tak, tylko jakieś szelesty. Już wykopki w tym nagraniu nie jedno słyszały.

Nie przerywa żadnej rozmowy, rozmawiają jeszcze z 40 sekund.
  • Odpowiedz
@OstrzeSprawiedliwosci:

Myślę, że poza tym typem w koszuli, do którego ona non stop startuje i atakuje to reszta zachowuje się hm.. nie wiem jakiego słowa użyć. Bo słowo "normalnie" zabrzmi niewłaściwie, bo cała sytuacja jest nienormalna. Wydaje mi się też, że ten gość w koszuli nie jest związany z tymi pozostałymi osobami, jest kimś z zewnątrz.

Myślę, że w polskim szpitalu reakcja na tak zachowującego się pacjenta byłaby
  • Odpowiedz
@Partyzant91: ale co narzekasz, nawet jeśli miało by się tak okazać, to dobry sygnał pójdzie - za Polakiem za granicą państwo pójdzie jak trzeba, podobnie jak Amerykanie, Brytyjczycy czy Izraelczycy / Żydzi robią. Poza tym zauważ że bez względu na rezultat samego dochodzenia - zmiany w procedurach w polskiej dyplomacji, tyrystyce na reagowanie na tego typu i podobne przypadki, ogolnie - zagrożenie życia - zostaną wprowadzone. Więc na plus. Więc
  • Odpowiedz
ej dobra, bo oglądam klatka po klatce raz jeszcze, świeża głowa i te sprawy i nie wiem jak tego do tej pory nie ogarnąłem ale:

bazuję na tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=zmgz6P_PulY ściągnałem i odtwarzam w VLC klatka po klatce.

I zobacz teraz, moim zdaniem od początku pościgu w korytarzu do momentu, w którym on ustawia się tyłem do kamery (42s.) ona ma ewidentnie puste dłonie, nic w nich nie ma. Zobacz proszę na załączone moje pliki. Moim zdaniem ewidentnie.

A
  • Odpowiedz