Wpis z mikrobloga

#wykopots

Czytam komentarze/bluzgi na adminów i delikatny szlag mnie trafia.

Niezależnie czy GMy zdecydują się serwer uruchomić ponownie czy nie, jako jego użytkownik, który palcem przy tworzeniu mapy czy kodu nie kiwnął, ale za to świetnie się bawił przy rozkminianiu miejscówek i questów, pragnę podziękować:

- za znakomitą mapę z wieloma zaskakującymi lokacjami;
- ciekawe i nie takie oczywiste questy;
- pracę i kasę, jaką włożyliście w tę przygodę.

Miałam ładnych kilka godzin super zabawy. Za darmo, bez żadnych wymagań i zawsze wkurzającego w tibii pay2win. Odwaliliście kawał dobrej roboty z tym otsem. Naprawdę doceniam.

Krystal
  • 13
  • Odpowiedz
@krystal_Tri_tapik: To prawda, ale nie zgodzę się z tym, że mogli tak postąpić. Nikt im nie każe na siłę prowadzić otsa, ale można to było kulturalnie przekazać i napisać, że za 2 dni wyłączamy i elo.
A tak z powodu zatargu z kilkunastoma graczami bez słowa wyłączono serwer na którym aktywnie grało 100+ osób.

Fajnie, że poświęcili swój czas dla nas, ale bez przesady, nie zachowali się w porządku.
  • Odpowiedz
@krystal_Tri_tapik: I co niektórzy jakieś tam grosze wpłacili, niestety tych graczy było mało i nie pokryło to nawet połowy kosztów, które zainwestowała administracja, ale jednak parę osób wierzyło, że coś z tego wyjdzie.
  • Odpowiedz
@krystal_Tri_tapik: Ps. Dodam jeszcze, że niewiele zrobiłem, ale jak tylko mogłem z jakaś pierdołą pomóc to zawsze byłem chętny. Wielu graczy aktywnie grało na teście i szukało bugów, trochę pomagaliśmy. Dlatego uważam, że mam prawo do narzekania.
  • Odpowiedz
@krystal_Tri_tapik: Tak jak każdy, ale jak tworzysz taki projekt i masz aktywnych 100+ użytkowników, którzy poświęcili swój czas, żeby rozwijać swoje postacie, to trochę #!$%@? jest, jak rozwalasz ots bez słowa wyjaśnienia.
  • Odpowiedz
@FireDash: lepiej napisz kto doprowadził do takie decyzji GM-ów
kur... każdy żale wylewa a jak byście darowali sobie przepychanki to byśmy dalej się bili i expili i było by fajnie.
Reborny...
  • Odpowiedz
@Proszklo: Jakie wy, jak ja nawet gildii nie mam i pomagałem administracji xD
Problemem są właśnie GMowie, którzy wykłócali sie z grupką graczy zamiast ich olać i na podstawie stosunków z tą grupką zadecydowali o 90% innych graczy i zamknęli serwer.
  • Odpowiedz