Wpis z mikrobloga

#wykopots

Do zrobienia:
- #!$%@?ć niekompetentną administrację. Wybór zostawiam Marvinowi, sam powinien wiedzieć kto się nadaje a kto nie. Albo przynajmniej reprymenda.
- Jeśli blessy są do poziomu 40 to pvp niech będzie OD poziomu 41.
- Stworzyć mikropłatności za rzeczy nieingerujące w samą rozgrywkę (zmiana nicku, jakieś ozdoby, mounty, nawet usuwanie fragów). Jeśli sklep za TibiaCoins ma pozostać ten sam to przynajmniej utrudnijcie ich kolekcjonowanie, czyli za task na rotwormy czy inne cyklopy powinno się ich otrzymywać zero.
- Usunąć możliwość korzystania z 10.99 i wykluczyć prawie że wszystkie opcje botowania.

Naprawić najważniejsze błędy w miarę możliwości. Bez Romana to będzie pewnie problem, ale jeśli się znajdzie jakiś programista to może się uda.

Zrobić restart i ludzie będą grać. To mogę zapewnić.

Wołam @Bernadka bo może ma jakiś kontakt.
  • 13
  • Odpowiedz
@FireDash: Na nikogo nie wskazałem. Nie mówię o kompetencjach bazując tylko na dramie na sam koniec, bo zwyczajnie nikt nie wie co i kto naprawdę zrobił.

Ale patrząc jak GMów było całkiem sporo to ilość wykonanej pracy była dosyć mała. Mattpo nie wiem, czy robił coś innego prócz średnich eventów.

Za mapę plus, za questy też (chociaż z Oskarkiem to przesada). Roman coś tam ponaprawiał, ale jednak brakowało trochę siły roboczej
  • Odpowiedz
@FireDash: No i #!$%@?ł, może być nawet totalnym psycholem, ale bez powodu by nikogo nie usunął. Mnie nikt nie usunął, ludzi spokojnie grających RPG albo bijących się bez toczenia piany też nie usunął. #!$%@? no jednak się da!

Jak już pisałem, chodziło mi o GMów, którzy delikatnie mówiąc się #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Ew3r: I co, silniejszy się stajesz jak usuniesz fragi? Nie mówimy tu też o kwocie 5zł. Jeden krezus na jakość serwera nie wpłynie, a serwer tylko na tym zyska.
  • Odpowiedz
@Ew3r: No to niech limit zależy od portfela. Realnie patrząc dużo takich "klientów" nie będzie, szanujmy się to jest aż, ale też "tylko" wykopots.

Stamina jest durnym przykładem. Za fragi level ci nie rośnie.
  • Odpowiedz