Wpis z mikrobloga

@tejotte: a co to my zamknelismy serwer i pousuwalismy chary / pobanowalismy sobie wczesniej chary? Prawda jest taka ze jak juz ktos zaslugiwal na bana to tylko ja a delete dostalo 10 osob
  • Odpowiedz
@tejotte: Mozna powiedziec ze wina lezy po kazdej jak i po stronie GMa Michala. Wszyscy poswiecili sie tej grze, i wiadomo jak to w grach jakas gildia rzadzi serwerem to pojawia sie i ludzie ktorzy chca z nimi walczyc.
Ale nie rozumiem dlaczego takie egoistyczne zachowanie ze strony GMa Michala, wedlug mnie wina lezy po jego stronie.
  • Odpowiedz
jakas gildia rzadzi serwerem to pojawia sie i ludzie ktorzy chca z nimi walczyc.


@mathiasek93: bycie dominującą gildią a tępienie graczy i zabawy w godziny policyjne to dwie różne rzeczy.
  • Odpowiedz
Jestem od niedawna w Rebornach i jestes jedna z osob ktora trzyma sie chorego stereotypu ze Reborni to najgorsze scierwo. I jestes w wielkim bledzie, bo to swietne chlopaki :)

Zanim do nich dolaczylem, zostalem poinformowany przez GM Michala ze nie warto do nich dolaczac, bo tylko oszukuja, zabijaja wszystkich i nie sa honorowi.

Lecz odkad z nimi jestem to wlasnie jest na odwrot, GM Michal zachowywal sie bez honoru obgadujac ich
  • Odpowiedz
@Muficzer: Oczywiscie ze rozumiem, ale nie znasz mnie i to zmienia wiele.
Nie jestem osoba ktora idzie za masa, jestem spokojnym czlowiekiem i uwierz mi, od poczatku serwera nie mialem z nimi zadnych kwasow i ciesze sie ze ich poznalem, bo to naprawde mega chlopaki.
Kazdy bedzie zawsze mial swoje zdanie i zawsze tak bedzie.
Ja osobiscie mam zal tylko do osob z administracji ktora tak zakonczyla ta edycje.
  • Odpowiedz
@mathiasek93:

zostalem poinformowany przez GM Michala ze nie warto do nich dolaczac

To już świadczy o #!$%@? gma xD niedość, że bierze udział w warach, a to się zawsze źle kończy, to jeszcze odradza graczom dołączanie do gildii. Od pierwszej edycji wiedziałem, że po drugiej stronie siedzą niedorozwinięte dzieciaki, ale ta edycja pokazała to dobitnie.
  • Odpowiedz
@Muficzer: Muficzer, z takim podejsciem Twoje ego zawsze bedzie Ci podpowiadalo ze Kitz jest zly. Muficzer, jedynie co piszesz to jak bardzo nie nawidzisz Rebornow. Konstruktywna krytyka i dowody poprosze.
  • Odpowiedz