Wpis z mikrobloga

Zamawiał ktoś z was jedzenie w Domowe Żarcie? Chyba ich lekko #!$%@?ło, bo czekam już 2,5h... A najlepsze jest to, że przy próbie dodzwonienia się do nich automat mówi, że restauracja nie przyjmuje połączeń przychodzących... Jak #!$%@? restauracja może nie przyjmować połączeń przychodzących?

#rzeszow #domowezarcie #pysznepl
  • 12
  • Odpowiedz
Cierpliwy jesteś, ja już dawno bym wykombinował inne jedzenie. Natomiast kolesia z przesyłką olał. Chyba, że płaciłeś z góry...Ale jest tam chyba gdzieś możliwość reklamacji?
  • Odpowiedz
@Alchemik88: Płaciłem z góry, bo zamawiałem przez pizzaportal i używałem kodu rabatowego... Dodam, że po złożeniu zamówienia zadzwonili do mnie z tej restauracji i powiedzieli, że czas oczekiwania może wynieść DO 2h. Myślę sobie - #!$%@?, poczekam. Ale prawie 3h zaraz będzie, a to już przesada trochę...
  • Odpowiedz
Jak tyle powiedzieli to może chcieli odstraszyć, a nie wyszło to trudno...poczeka ile trzeba. Może kierowcy nie mają w tej chwili albo co innego. Patrzyłeś w necie inne numery do nich? Może fb knajpy nawet
  • Odpowiedz
@dawid110d: Nie sądzę. Jeśli od razu cofną twoje zamówienie, to bar powinien zostać poinformowany. Jeśli nie od razu, to ludzie od pizza portal skontaktują się z tą knajpą i albo dostaniesz kasę, albo nie. Nie masz raczej nic do stracenia.
  • Odpowiedz