Wpis z mikrobloga

Zmusiliscie mnie do zrobienia tutaj konta to musze sie pożalić troszku.
Zajmuje się na serwerze robieniem questów, między innymi Oskarkiem.

Nie posiadam zwyklej postaci w grze, poza moim 31 Edkiem, więc nie jestem po żadnej ze stron, jako, że obie strony mi podpadły swoim zachowaniem.
I bardzo mi smutno, gdy zainspirowana questem z reala, gdzie trzeba odgadywać jakieś zagadki i się namęczyć aby wykonać questa, robie takowego, aby ludzie nie musieli zawsze nawalać się z setką stworów, a rozwiązali zagadke od czasu do czasu.

I przychodzi do mnie taki Zielarz jeden z drugim i wyzywa mnie mówiąc, że robie questa specjalnie aby reborny nie mogły go wykonać. I po takim czymś, jedyne co mi przychodzi do głowy to albo się poddać, albo zbanować go za bycie niemiłym bez powodu. Ale niestety po tym drugim bym musiała słuchać przez kolejny rok płaczu jaka to jestem stronnicza.

Mimo wszystko jak coś to dalej mam zamiar robić i mam teraz o wiele więcej czasu niż miesiąc temu. Także stay tuned i będę się starała dać wam jak najwięcej do roboty w swoich questach. :)

~GM B

#wykopots
  • 9
@Bernadka: hehe ale tak sie sklada ze GM Geron mial dostep do questow ktore robilas i powiedzial swoim kolegom co i jak bo po 15 min od wprowadzenia questa stali sobie na bagnach :)
@kzxkzak: ty wez sie zapisz na jakies leczenie, bo ta tibia juz Ci dawno rozum zabrała. Jak wy sie zachowujecie? Banda rozwydrzonych dzieciakow jest madrzejsza od was. Co drugi post na tagu jest od reborakow. #!$%@? ogarnijcie sie w koncu...
@Bernadka: GM B - fajnie, że się wypowiedziałaś. Rób dalej to co robisz, widzę, że masz jeszcze do tego trochę serca i to jest fajne a Rebornami się nie przejmuj, oni czepią się każdego swoimi płaczami i oskarżeniami na wszystkie strony.