Wpis z mikrobloga

Może głupia może nie głupia możliwość

Rutkowski mówił że to nic nie było ukartowane bo Magda sama zamówiła bilety itd.
Przecież Markus mógł wymleć ten wyjazd i Magda o nim wiedziała tylko nie mieli pieniędzy to zagadała do rodziców że niby niespodziankę chce zrobic żeby porzyczyli kase itd.
Zamówili bilety pakują się a Markus wyskakuje z tym brakiem paszportu, jeżdżą po Urzędzie Wojewódzkim dla niepoznaki czy coś się da zrobic ( każdy wie że jak nieważny to nie ważny, niema zmiłuj ), ogłoszenie na fb, no trudno leć sama

Z tym grafikiem w salonie to nie wiem jedni mówią ze ta mu załatwiła wolne inni że miał zaplanowane. Rownie dobrze mogł zagadać do niej żeby mu załatwiła bo ,,niespodzianka", albo zaplanował sobie grafik dla niepoznaki że nic nie wie.

#magdalenazuk #magdazuk
  • 11
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@karol91plch nigdzie nie podaja właśnie ale Policja sprawdzi pewnie. Tylko skoro Magda nikomu nie mowila o tym to rownie dobrze mogli razem je rezerwowac z jej kompa
  • Odpowiedz
@Rebelll: Nie sugeruj się żadnymi bredniami jakie #rutkowski publikuje. To jest kompletna bzdura - popatrz na kwotę 4000zł powtarzającą się wszędzie. Ewidentnie jest to brakująca kwota na wyjazd...
Jedyne co można wywnioskować z działań rutkowskiego to to, że sam w tym uczestniczy albo, że jest skończonym idiotą.
  • Odpowiedz
@eDBX37txWmRRyV6E: @Wiszon: ciekawe kiedy kupiona i przelew poszedł i z kogo konta, bo właśnie widziałeem że ciągle te 4k się pojawiało meble,auto ->wyjazd , do tego w ogóle nie chce mi się wierzyć że niby była chora psychicznie i nagle #!$%@?ło jej w Egipcie do tego tvn, rutkowski,wyborcza wzieli w obrone tego ziomka , do tego dochodzą jego ziomki , od dopów i baletów + ta kaczorwska i
  • Odpowiedz
@eDBX37txWmRRyV6E: co do Rutkowskiego to szkoda słów wiec wiem żeby tego nie brać. I własnie o to mi chodzi że wszedzie podają że to ona zaplanowała wyjazd a sama tego przecież nie potwierdzi teraz. Przelew jesli płaciła mogła sama zrobic bo kasa od rodziców była w sumie
  • Odpowiedz
@karol91plch: dowiemy się pewnie - bo przelew sprawdzić to raczej nic nadzwyczajnego dla służb. Ale skoro nie mogła lecieć z nim to czy próbowali znaleźć kogoś innego, kto mógłby jej towarzyszyć? Jedną z sióstr, jakąś przyjaciółkę? Przecież to byłoby bez porównania lepsze wyjście niż samotny lot
  • Odpowiedz
@eDBX37txWmRRyV6E: nie widziałem tego wpis, moze nie posuwałbym się aż tak daleko ale obydwoje założyliśmy że dlaczego by nie miał to być zaplanowany wyjazd.

i do wszystkich pierdzących że ktoś wymyśla hipotezy. Nikt z nas nie wmawia innym że tak było na peeeeewno i spamuje z tym fb itd to tylko luźnie przemyślenia

@Wiszon: Magda na 100% placiła za wycieczke ale dalej nic to nie zmienia że on
  • Odpowiedz