Wpis z mikrobloga

@Ktos27: laptop do gier to jest jakieś nieporozumienie, wiem z doświadczenia. Czujesz pod łapami, że ci się grzeje, łapy się pocą. Klawiatura zaraz przy ekranie, to też komfortowe nie jest. U mnie to jeszcze wyjście na sluchawki jest po prawej stronie, że mi kabel przeszkadza przy operowaniu myszką. Dej pan spokój. Może asusy rog mają to lepiej opracowane, innego wyboru nie widze. A i tak dalej pc będzie wygodniejszy.
@Sojerr: Nie każdy ma możliwości na składowanie 20kg Pieca.... Dlatego pyta o laptopa.
@Blendamet: Idź, umyj zęby, usuń konto, i nie wracaj.
@Ktos27: DOBRY laptop do gier, powtarzam dobry, to wydatek rzędu 5-6 tysięcy. Oczywiście, jeśli masz możliwości to polecam jednak porządny PC.
@olmaz: Ogólnie, zakup gamingowego laptopa, jest średnio udanym pomysłem z wiadomych przyczyn. Konstrukcja, która pozwoli na rozgrywkę w tytuły nowe, a także przyszłe w rozdzielczościach wyższych jak 1366x768 wymaga mocnej grafiki + CPU, a takie połączenie kosztuje sporo. Pytanie jakie wymaganie ma OP... Bo jeśli tylko Skyrim i Wiesiek 3, i to niekoniecznie w FHD, to budżet 3,5 będzie aż nadto.