Wpis z mikrobloga

Wkrecilem się trochę w to całe #magdazuk #magdalenazuk
Skoro teoretycznie leciała z biurem podróży to pewnie leciała z nią oraz przebywała w hotelu grupa ludzi z jej turnusu. Dlaczego nie przesłuchali tych ludzi ? Napewno wiedzieli że coś się dzieje i widzieli co się mniej więcej #!$%@?. Myślę za takie zeznania dałyby też jakiś obraz na sprawę.
  • 13
  • Odpowiedz
@keylornavas1: Nikt jej nie widział, ponoć nie widzieli jej na posiłkach. Może też ci ludzie zostali przesłuchani ale zabroniono im mówić. Podobno proponowała spotkanie integracyjne, a potem nagle powiedziała coś takiego: "Gdzie jest mój chłopak?" I nagle zniknęła.
Zapewne na tym etapie gówno się dowiemy. Jesteśmy skazani na to co powiedzą media.
  • Odpowiedz
@keylornavas1: Zapewnie przesluchali, ale nawet jakby sie zobowiazali aby nic nie mowic to i tak by pisali na necie anonimowo bo takie sprawy ciezko przemilczec w takich sytuacjach.
Z tego co wiadomo to Magdy tam nikt nie widywal na posilkach. Ciekawi mnie dlaczego nie ma zadnych filmikow z tej akcji jak rzekomo biegala po dachu i hotelu topless. Albo rozbierala sie na lotniksu. Przeciez w tych miejscach jest multum ludzi i
  • Odpowiedz