Wpis z mikrobloga

Tomasz Adamek, polski katolicki talib:

Moje córki to już panny. Starsza skończyła dwadzieścia lat. Jestem surowym ojcem. Córki wiedzą, co mają robić. Żona też. Ja żonę szanuję, ale musi być dyscyplina w domu. Niedziela jest, to idziemy do kościoła. Nie ma takiej opcji, żeby córka spotykała się z nie- Polakiem. Ma chłopaka, syna kolegi. Sam pozwoliłem. Ja muszę wiedzieć, kogo ona wybiera. Młodsza córka nie lubi czarnych. Powiedziała mi: Tato, dobrze wybrałeś siostrze chłopaka. Mi też musisz wybrać. Póki córki są w domu, tata musi mówić, co mają robić.


#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkatoli
  • 75
  • Odpowiedz
Córki są na jego utrzymaniu, mieszkają u niego, więc sprawuje wciąż pieczę nad nimi, zatem ma prawo decydować co córkom wolno. Jego dom, jego zasady.

Sam Adamek przyznał, że jeśli się one wyprowadzą, to mogą robić co chcą.


@Volki: To myślenie rodem ze średniowiecza, czy kraju muzułmańskiego?
  • Odpowiedz
@Shanny: Musisz wyjątkowo dobrze śledzić wypowiedzi Adamka skoro wyrażasz takie odważne opinie. Sukces wyborczy nie decyduje o inteligencji. Dużo większymi "prymitywami" są przykładowo poseł Niesołowski czy posłanka Mucha, etatowi parlamentarzyści. Co do boksu to widzę, że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz, nie będę więc wchodził z Tobą w dyskusję w tej kwestii.
  • Odpowiedz
Nie ma takiej opcji, żeby córka spotykała się z nie- Polakiem. Ma chłopaka, syna kolegi. Sam pozwoliłem. Ja muszę wiedzieć, kogo ona wybiera.


@NapalInTheMorning z tego fragmentu mocno śmiechłam XD

swoja drogą, ciekawe czy taki Adamek często bije żonę i córki
  • Odpowiedz