Wpis z mikrobloga

@ksaler: Nie wiem może się mylę, ale ten ping-pong trwa od 2010 roku i waszej blokady pod wiaduktem na Włókniarzy. Policja była na "tak", wy i wasi działacze na "nie". Aczkolwiek bieganie po parku Poniatowskiego było fajnym doświadczeniem :)
Dopóki oba kluby nie będą traktować się na zasadach partnerskich, dopóty będą takie sytuacje. Kluby się dogadują:
- "wpuszczamy was na jesień, wy nas na wiosnę"
- "deal!"
- "JP na 100%"
@Stewie1910 na kij wam ten stadion jak derbow porządnie nie potraficie zorganizować. Sami się tam będziecie tasować? Zobacz jak kibice Jagi są zirytowani taka sytuacja, że nie wypuszczają przyjezdnych. Każdy kto chodzi na mecze wie, że ekipa gości nakręca atmosferę i jest znacznie ciekawiej. Nie rozumiem tego podejścia w obecnych czasach żeby derby najlepiej były bez gości. Kraków jakoś sobie radzi a tam zdecydowanie było najmniej bezpiecznie. Przecież po to są licencje
@Mageronik: Dlatego napisałem. Albo działamy na zasadach partnerskich, albo sramy we własne - łódzkie - gniazdo. Jeżeli na jesień nie ma kibiców Widzewa/ŁKSu na ŁKSie/Widzewie to na wiosnę działa to w drugą stronę. Proste. Jesteśmy uczciwi wobec siebie, albo zgrywamy ofiary "nie chcieli nas, jak mogli...", "piłka nożna dla kibiców" bla, bla bla.
@wonsz1908 To było również dla waszego zarządu na rękę bo wpływy z meczu wyższe a i koszta ochrony mniejsze. Czy poza pustymi frazesami "chcemy was" zarząd ŁKSu w jakikolwiek sposób próbował wspomóc wejście kibiców Widzewa na stadion? Nie posiadam takiej wiedzy.
Bez chociażby nuty dobrej woli zawsze będzie tak to wyglądać. Zarządy obydwu klubów powinny spotkać się w przyszłości i takie kwestie uzgodnić. Na spokojnie, bez kamer, z większym wyprzedzeniem niż miesiąc.
@Stewie1910: Jasne. Po co piszesz o współpracy między klubami skoro wasz zarząd zachował sie jak ostatnie cioty? Jak ŁKS miał przekonać policję do przyjęcia was na trybunę z której tak szydzicie? Masz jakieś argumenty czy piszesz tak żeby pisać? Przypominasz sobie historie derbów i Puchalskiego, który daje nam 500 biletów z powodu remontu niciarki a 2 tygodnie pózniej przyjeżdża Lech zajmując ja cała? Śmieszne jest twoje tłumaczenie decyzji zarządu który po
@cycu1908: Nic mnie obchodzi twoja opinia i twoje nadzieje. A ciot to szukaj na swoim podwórku.
PS. Doskonale pamiętam Puchalskiego i o ile mnie pamięć nie myli nie pokryliście kosztów uszkodzenia trybuny "B" po wcześniejszych derbach (m.in. krzesełek i stworzonego napisu ŁKS). Tacy wielcy pokrzywdzeni, Widzew taki zły.
Koniec tematu z mojej strony.
@Stewie1910: Wiesz dlaczego ŁKS wyszedł do was jak robiliście przemarsz na mecz przy parku Poniatowskiego? Bo wcześniej psy puściły was pod Galerą i wiemy jak to się skończyło (mimo trasy przemarszu Włókniarzy do Konstantynowskiej i dopiero do Al. Unii, policja przeprowadziła was wzdłuż kas i bramy Galery) przez co następnym razem ŁKS nie chciał do tego dopuścić. Więc nie zmieniaj faktów.

A skoro jesteś za niewpuszczaniem kibiców gości to ch*j z