Wpis z mikrobloga

  • 0
@tosyu: a to nie to samo ? Po kiego urząd ma trzymać prawko? Jakbym miał pewność, że już w CEPIK-u jestem to spoko 50 pln może zaryzykować ale 300 szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@hiob86: Urząd nie trzyma dokumentu, bo tak mu się podoba, ale w jednym czasie ma takich dokumentów 418473 a Ty jestes kolejny w kolejce. Czas jest zależny od wielkości urzędu. Jeśli jest tam jedna urzędniczka to wiadomo, że cała papierologia zajmie jej więcej niż jakby tam było 10 urzędników za to odpowiedzialnych.
  • Odpowiedz
  • 0
@hiob86 w momencie jak masz, że dokument w realizacji (w druku) jesteś wpisany do cepik. jednak nadal niewydane prawko = traktowanie jak brak uprawnień = 300zl. niestety przerabiałem temat..
  • Odpowiedz
  • 0
@hiob86 inaczej. Gdy dokument jest w druku. nowe uprawnienia przypisane są do nowego numeru prawa jazdy. Oczywiście obecne nadal jest ważne jak długo nie odbierzesz nowego. To jest trochę paradoks. Bo niby nadają Ci uprawnienia w systemie, a w praktyce chodzi o blankiet.. (mogą sprawdzić czy prawko jest odebrane)
  • Odpowiedz
@Stitch: Pamiętam, że od zadnia na B czekałem 12 dni, na A2 3 tygodnie :) Może mają piorytety, że z kolejnymi prawkami się tak nie śpieszy.
  • Odpowiedz