Wpis z mikrobloga

Jak fajnie komuś podziękować za opinię firmy w Google Maps lub na fejsie? Konkurs dla kreatywnych + #rozdajo xD Trochę się boję, co z tego wyniknie, ale... Mirko miej mnie w opiece xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wśród plusujących mirkorandom podaruje 1 osobie kilo konfidentek + kilo wybranych innych żelków z naszego sklepu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdy #gusto dostaje opinię na facebooku/google maps to dobrym zwyczajem jest podziękować za taką opinię. Aby nie było to suche "Dziękuweczka jedz żelki konfidentki ziomeczku elo z fartem" ( ͡° ͜ʖ ͡°) próbuję coś kreatywnego wymyślić, ale różnie z tym bywa xD Tutaj są przykłady opinii z Facebooka, a z [Google Maps tutaj](https://www.google.pl/search?q=gusto+żelki).

Najbardziej plusowany komentarz obiecuję użyć jako podziękowanie (tego się boję) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mogą być memy, obrazki, wierszyki, cokolwiek.
Autorzy 5 najbardziej plusowanych komentarzy dostaną ode mnie po kilogramie konfidentek ( ͡ ͜ʖ ͡)

#gusto #zelki #konkurs #kreatywnosc #pomysl
ecco - Jak fajnie komuś podziękować za opinię firmy w Google Maps lub na fejsie? Konk...

źródło: comment_n1AMey32PNNl2uq6I7cWdPi6Cm7i1H7m.jpg

Pobierz
  • 56
@ecco: chyba na wykop party w katowicach były wasze żelki i pamiętam że one były dziwnie mokre jakby ktoś je wcześniej oblizał, dziwnie się je jadło xD
@ecco: Nie znam się to się wypowiem i to jeszcze nie na zadane pytanie a co mi tam, w końcu siedzę w pracy i ktoś mi jeszcze za to płaci :)

Ja bym się na waszym miejscu skupił nie na klepaniu się po plecach z osobami które dały 4/5 lub 5/5 tylko na odpowiedzi osobom które dały 1/5 lub 2/5. Tutaj macie przykład opinii z google od niejakiego Jon Doe (1/5):
@ecco: Macie, jednego zjecie spróbujecie jak to smakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) ..... aaa kuhwa nie dla śmiecia, dla pana to. Nie no sorry, żartowałem, naprawdę.. Czasem po prostu lubię się drażnić z ludźmi, może jeszcze nie dojrzałem do końca, masz


#pdk