Wpis z mikrobloga

  • 193
UWAGA E-SPORTOWE ŚWIRY, MAM WAŻNY KOMUNIKAT (a jeszcze niżej #rozdajo)

Przypominam o konkursie #vacakcje na najlepszą akcję z Waszym udziałem. Może to być coś prosowskiego, silverowego, albo śmiesznego. Nadsyłajcie linki do Waszych zagrań z Twitch, YT, plays.tv, albo linki do Waszych dem na adres PiaerTV@gmail.com. W weekend zrobię kompilację najciekawszych akcji, a dla zwycięzcy jest nagroda - klucz do skrzyni #csgo. Zwycięzca zostanie ogłoszony na Fanpage PiaerTV

Dla atencji małe #rozdajo

Do wygrania M4A1-S | Flashback MW. Wystarczy, że zaplusujesz ten wpis, ale byłoby mi miło gdybyście chcieli przesłać jakieś demko do konkursu. Zwycięzca zostanie wylosowany mirkorandomem w czwartek 11.05 o godzinie 19:00.
Piaer - UWAGA E-SPORTOWE ŚWIRY, MAM WAŻNY KOMUNIKAT (a jeszcze niżej #rozdajo)

Przyp...

źródło: comment_2g8452wbo5b0rVHSJjxOmbBZue9Z0JP3.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Bm_th: Daj link do pokoju meczu, to ściągnę demko :) Wyślij najlepiej na maila. Tylko nie zapomnij zaznaczyć w którym momencie dzieje się akcja i jaki masz nick
  • Odpowiedz
@chauvinist: bardzo fajna akcja. Byłbym bardzo wdzięczny gdybyś mógł wysłać link na piaertv@gmail.com, wtedy zachowam porządek z filmikami konkursowymi :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@skk1993 nieźle pokarales. Bylbym wdzięczny gdybyś mógł wysłać ten link na maila PiaerTV@gmail.com, wtedy zachowam porządek ze zgloszeniami
  • Odpowiedz