Wpis z mikrobloga

  • 0
@factoryoffaith_ dzieki :D pomysl z filmiku na yt. Pierwsza robotke zrobilam z polskiego filmiku i jak zalapalam jak sie szydelkiem mniej wiecej poslugiwac to spisywalam z filmiku angielskiego co robic po kolei i z takiej listy dziubalam przez kilka dni powolutku ogladajac jakies filmy/seriale/anime wieczorem, nawet trudno mi okreslic ile czasu to zajelo ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@blogger u niebieskiego paska? Nie powinny ci sie inne rzeczy kojarzyc? Nie zebym byla nietolerancyjna, tak tylko pytam bo faceci w moim otoczeniu wola myslec o innych rzeczach niz doszukiwac sie benisow cieszac sie jak dzieci ;)
  • Odpowiedz
@Misskiedis: >niz doszukiwac sie benisow cieszac sie jak dzieci ;)

i pisze mi to dorosła kobieta która wyszydełkowała sobie krowę z benizem na czole ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bitch please..... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Misskiedis: > gdyby facet wyszydelkowal beniza to juz byloby niezrecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a gdy kobieta wyszydełkuje beniza to już nie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i to jeszcze na głowie jakiegoś zwierzęcia ?

chyba będziemy musieli się razem wybrać do tego samego lekarza ( )

  • Odpowiedz
  • 0
@blogger izi, uslyszalam juz ze to kon z benizem to moze byc i krowa :D
Pomyslec ze w duzej mierze wszystkiemu winna wloczka inna niz ta, z ktorej jest zrobiona reszta zwierza (no i oczywiscie moja slaba technika hehe) ;)
  • Odpowiedz
@Misskiedis bardzo ładny, nie wiem skąd komentarz o słabej technice (a raczej wiem, z dupy), ja tu widzę bardzo równy ścieg :) na pewno nie wygląda jak 3 robótka w życiu :)
Polecam zamówić sobie na Aliexpress safety eyes, zapłacisz jakieś grosze a takie błyszczące oczka nadają duuużo uroku maskotkom
  • Odpowiedz
  • 0
@KoriManiaczka dzieki za mile slowa! Oczka juz zamowilam, nawet przed zrobienem tego jednorozca. Niestety doszly po fakcie bo musialam zamawiac dwa razy (pierwsze uczestniczyly w wypadku samolotowym, mimo to majfrend prosil zeby zaczekac bo moze dojda xD)
  • Odpowiedz
@Misskiedis ja zamowilam kiedys 500 sztuk tych 6mm, chyba mnie pogrzalo wtedy xD najgorsze, że te zatyczki wcale nie chcą działać, więc wszystkie oczka do tej pory musiałam wklejać na gorąco :P ale teraz czekam na paczkę z różnymi rozmiarami i rozsądniejszą ilością ;) Ja jeszcze często robię oczka z filcu, też na ali zamówiłam tanio całą paletę barw
  • Odpowiedz