Wpis z mikrobloga

@przemyslaw-maczka: prawie zawsze nie mają, ale listy nie będzie, bo nie każdy sobie tego życzy. konserwy są #!$%@? i niektórych próbowały stalkować, łącznie z rodzinami. tak, że tego. nie każdemu się uśmiecha, żeby jego żona dostawała maila od pryszczatego stuleja
  • Odpowiedz
Niech Białek i spółka zobaczą, co robimy dla tego portalu.


@Annak1975_v2: Mówi to ktoś kto ma miesiąc konto. Kto chyba nawet nie wie - jaką treść posiadał ten portal przy początkach jego istnienia. W #!$%@? wielki wkład na rzecz portalu, miliardy napisanych komentarzy, tysiące wykopów w wykonaniu anak. Taki wirtualny Kijowski się znalazł.

Ja #!$%@?ę.
  • Odpowiedz
Mówi to ktoś kto ma miesiąc konto.


@Outline: To jego 3-cie czy 4-te konto już. Jedne dostają bana, inne zostają zablokowane.
Ospen to raki rak-człowiek że dziw, że jeszcze perma nie dostał, za całokształt.

A cały wkład Annak-a to nawoływanie do homoterroryzmu.
  • Odpowiedz
Chciałbym ci uświadomić (znaczy próbuję od dłuższego czasu), że nie jesteś w neuropie to raz


@neib1: Jestem na protalu jeszcze od czasów @Vhetman'a i jego początków z tym tagiem i wtedy w Neuropie był każdy kto pisał coś sensownego pod tym tagiem. Od kiedy to się zmieniło? Jakieś 3 lata temu ktoś chciał mnie rekrutować robiąc mi quiz z socjologii ale serio... istnieje formalna Neuropa :D?
  • Odpowiedz