Wpis z mikrobloga

Mirki, to jest normalne, że słuchawki na Bluetooth tak gównianie brzmią? Kupiłem sobie w zeszłym tygodniu JBLe e25bt, zero basów, zero dynamiki. Dzisiaj poszedłem wymienić na beatsXy z nadzieją, że Apple coś w nich może poprawił. Nie jestem w stanie chodzić ani w tym ani w tym chociaż beatsy kosztują 6 stów i znowu skończy się na zwrocie bo nie widzę innej opcji, aż mnie na śmiech zbiera ile to gówno kosztuje a gra gorzej od moich soundmagicsów pl11 za 80 zł. Są jakieś godne polecenia słuchawki na blutacza z dobrą dynamiką czy mam się pogodzić z tym, że w 2017 roku radio nie jest na tyle zaawansowane? Dodam, że testowałem na najwyższej jakości ze spotifya i Apple Music bo mam jedno i drugie, i że w JBLach lewa strona grała głośniej i teraz przez kilka dni będę prostował sobie słuch. Skończy się na tym, że za cenę tych beatsów kupię sobie mychę, razery hammerheady i tyle będzie, chociaż chciałbym jakieś normalne słuchawki bezprzewodowe i dokanałowe, bo na razie to co testowałem to jest dobre jak się jest głuchym, bo inaczej profanacja playlisty.
#sluchawki #iphone #blutacz
  • 6
@Firenz: ja od dwóch miesięcy śmigam z beatsx i sobie jak najbardziej chwale . Scena jak i basy są w moim odczuciu naprawdę świetne, w porównaniu do jbl synchros s200 beatsy grają czyściej i nie są przesadzone
@CharlieCharles: no to ja mam 5s'a z blutaczem 4.0, ale kurde według internetów nie ma różnicy w jakości dźwięku między 4.0 a 4.2, nie wiem co mam jeszcze zrobić, lol. Ale w sumie nie podejrzewałem samego blutacza, bo w aucie jak się podłączam to jakość jest 9/10.!Może po prostu nie ma słuchawek pod to czego ja słucham, chociaż nie jestem jakimś superhipsterem znowu. Nie wiem, dzisiaj zaspałem znowu do pracy więc