Wpis z mikrobloga

Siema,

Projekt w zend2 ładnie śmiga na lokalnym stacku, ale postawienie go na Dockerze lub Vagrancie sprawia, ze zawiesza się przy logowaniu na jeden typ użytkownika - strona ładuje się w nieskończoność. Macie jakiś pomysł na debugging? Nie bardzo wiem o co chodzi, na dockerze jeszcze nie sprawdzałem, ale na vagrancie proces mysql zwieksza się do ok 50% procesora (150% z 3 core). System działa, ale aplikacja po tym juz zupełnie nie reaguje.

#programowanie #webdev #php #zendframework
  • 9
  • Odpowiedz
@Kayleigh: Co ciekawe, wielokrotnie pytałem o coś z programowania na wykopie i nigdy nie znalazłem pomocy, za to pare razy ktoś mnie wyśmiał, ktoś inny znowu tylko zażartował, a ktoś inny zupełnie nie zrozumiał o co chodzi. Na stack overflow jeszcze przyjdzie czas, wierzę, że są tu ludzie, którzy znają się na rzeczy a nigdzie mi się nie śpieszy, bo to rzecz do dłubania w wolnym czasie ;)
  • Odpowiedz
Co ciekawe, wielokrotnie pytałem o coś z programowania na wykopie i nigdy nie znalazłem pomocy, za to pare razy ktoś mnie wyśmiał, ktoś inny znowu tylko zażartował, a ktoś inny zupełnie nie zrozumiał o co chodzi. Na stack overflow jeszcze przyjdzie czas, wierzę, że są tu ludzie, którzy znają się na rzeczy a nigdzie mi się nie śpieszy, bo to rzecz do dłubania w wolnym czasie


@spike200: na SO mam
  • Odpowiedz