Wpis z mikrobloga

@artas182x: Przez chwilę też tam chciałem złożyć papiery, bo okolice 3miasta. Jestem jednak realistą i WSB to chyba jedyna realna opcja dla mnie( matma podstawa ok. 70% i angielski rozszerzenie to samo) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@szymas70: a to calkiem mozliwe, profesorowie juz cos tam wspominali ze maja mniej brac ale tez zatrudniac kadre. Chociaz infa to fajny kombajn i te 250osob to calkiem normalna liczba studentow. I tak sie wykrusza duza czesc ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i ja sie rekrutowalem 5 lat temu wiec inne progi byly ;p
@artas182x: jeśli dobrze pamiętam to teraz jest tak że uczelnia dostaje stałą kwotę za każdego przyjętego studenta a po reformie ta kwota będzie różna w zależności ilu studentów przypada na wykładowcę, największa kwota za studenta będzie jeśli ten stosunek będzie wynosił 12 więc albo zwiększy się liczbę wykładowców albo zmniejszy liczbę studentów ale jeśli znalazłeś informację że rekrutują 250 studentów to masz rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szymas70: Znaczy nwm w tamtym roku było 255, a dopiero teraz zrozumiałem dlaczego mieliby zmniejszyć liczbę studentów. Mam nadzieje ze na takim kierunku jak informatyka tego nie zrobią