Wpis z mikrobloga

@Wilshere Tylko po co ? Po co dwa bilety do Egiptu, które miały być podobno niespodzianką ? To wszystko się kupy nie trzyma, nawet nie wiem jak to argumentować, bo po prostu im dalej w las tym gorsza anarchia..
@LaudiX: Masz racje jesli istnieje drugi bilet to niech go pokaze. Po drugie jak rozmawial z dziewczyna online to czemu siedzial w ciemnosciach przeciez ona tam widziala czarna dziure, w ogole gdzie on jest ze jest noc jak to ta sama strefa czasowa
@Klingon Zastanawia mnie też fakt, dlaczego on to mówi tak spokojnie ? Przecież jakby moja dziewczyna była gwałcona gdzies przez jakichś Arabów to ja bym chyba wyszedł z siebie a nie wrzucał filmiki do internetu...
@Wilshere: Chciałbym wyjaśnić trochę ludziom którzy wszystko traktują dosłownie i nie znają takich pojęć jak metafora lub ironia, ani też nie mieli poezji w szkole, że ten koleś nie pisał nic o paleniu dziewic na stosach, co najwyżej jest fanem palenia marihuany. Konopie indyjskie to rośliny rozdzielno płciowe stąd owe "dziewice" - nie zapłodnione=towar do palenia / zapłodnionme=nasiona do sadzenia