Wpis z mikrobloga

#kamerasamochodowa #wideorejestrator #viofoa119 #motoryzacja

W końcu przyszła. Mam już ViofoA119.. wszystko działa, jest wgrane najnowsze oprogramowanie.. Bogaty zestaw akcesoriów.. Na szczeście dwie przelepki do szyby, wiec mogę i w służbowym sobie nakleić. ładowarka na zapalniczkę ponoć 3.1A ale wątpie w to, dwa kable USB, przylepki aby poprowadzić kabel, sznurek i druga naklejka aby móc odkleić przylepkę i ponownie wykorzystać.

Bardzo się cieszę że zmawiałem z aliexpress. 140zł taniej niż w PL.
  • 11
@m50m: 24 dni od kupienia, ale też listonosz poleciał sobie w kulki bo wydał ją na awizo i zostawił na urzędzie a awiza wcale nie zostawił.. i nawet nie wiedziałem że przyszła.
W przypadku awarii.. śrubokręt mam, lutownicę mam, internet też mam. Z reguły jak ludzie mięli z nią jakieś problemy to była wina softu, który we wcześniejszych wersjach miał błędy, albo ze złej karty pamięci, a późniejsze problemy wynikały z
@r5678: weź mnie wyprowadź z bledu jeśli się mylę: próbuję na TYM video porównać widoczność tablic i na ulicach jest bardzo różnie a w parkingu podziemnym to już wogóle loteria.... :/

bądźmy szczerzy: videorejestrator kupuje się wlaśnie po to aby BLACHY odczytać , w drugiej kolejności aby coś ciekawego nagrać. Tu niby droższe kamery a blach gdy jedzie wolno w parkingu podziemnym NIE WIDAĆ zbyt dobrze - a przecież jedzie wolno,
@snwptest: Ale o co konkretnie pytasz ? Ogólnie patrząc z perspektywy technologi to nawet nie wiem czy da się uzyskać efekt aby w każdych warunkach blachy były widoczne. Za dużo elementów w kadrze które wpływają na parametry pracy. No i nie 0.5K, obecnie a119 można kupić za ~295zł dzięki niskiemu dolarowi.
Wersja S jest moim zdaniem nie opłacalna. Ma inną lepszą matryce gdzie wpada do niej więcej światła. I w kompletnej
@r5678: no zmierzam do tego, aby po zainwestowaniu w kamerkę móc "wycisnąć" ile się da z nagrania - czytaj: być w stanie odczytać blachy na tyle, aby to jako dowód poslużylo w sprawie na policji, lub w sądzie (chociaż pewnie takie rejestratory bez fikuśnych "homologacji" rządowych nie zostalyby uznane przez sąd jako dowód - to też jest chore i trochę absurdalne)

Jeśli jakiś janusz Ci wyjedzie i przydzwoni a potem spieprzy
@cebula12klocuch13: wiesz co, trudno mi wybrać i ocenić. Ja na chwilę obecną zostaję przy G1WHT ale zastanawiam się czy nie zacząć odkładać drobnej sumy co miesiąc na jakiegoś LS DODa (600-1300 zł wybór modeli) . Z drugiej strony... nie odpinam kamerki wychodząc z wozu i nie chciałbym zastać wybitej szyby i skradzionej... ).

Chyba muszę Cię odesłać na autowrzuta.pl - wejdź, poczytaj, zapytaj - chyba nie jest tam aż tak najeżone