Wpis z mikrobloga

********************************************************************************
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
********************************************************************************
Wiadomości na dzisiaj:
- otrzymałem tag autorski!
- krótkie podsumowanie dzisiejszych wydrapanych nagród głównych w zdrapkach Szczęśliwe Linie, Drzewko Szczęścia oraz Serduszko
- update listy dotyczącej zdrapki Mega Pensja
- PS. Wasza opinia o takim stylu publikowania nowości

---
Tag #wykopskubietotalizatora został mi przyznany jako tag autorski. Dziękuję ekipie Wykopu ()

---
Szczęśliwe Linie
Wczoraj pisałem o gorących przedziałach dla zdrapki "Szczęśliwe Linie". Dzisiaj okazuje się, że nagroda w gorącym przedziale 40 000-45 000 została ustrzelona w paczce numer 40 537 w miejscowości #pilawa . Pozostało jeszcze 5 głównych do wydrapania. Obecne gorące przedziały dla tej zdrapki to: 5 000-25 000; 105 000-110 000. Szczęśliwy los dorzucam jako obrazek do tego posta.

---
Drzewko Szczęścia
6 000 zł zostało trafione w zdrapce "Drzewko Szczęścia" w #warszawa . Szczęśliwy los znajdował się w paczce numer 80 318. Jeżeli ktoś w #warszawa planuje jej zakup to niech omija przedział bliski tej liczby, niech lepiej wybierze inną zdrapkę za 1 zł, np. Vabank.

---
Serduszko
Jeszcze wczoraj ostatnie 14 000 zł czekało na swojego zdobywcę. Dzisiaj ta zdrapka jest już nieopłacalna jeżeli chodzi o nagrodę główną. Wszystkie zostały wydrapane a pozostało jeszcze około 20% nakładu! Oznacza to, że trochę sobie na półkach poleży a nieświadomi gracze będą nadal liczyć na możliwość wygrania 14 000 zł. Chętnym na tę zdrapkę również proponuję zakup innej ponieważ obecnie maksymalna wygrana w niej wynosi 140 zł.

---
Mega Pensja
Jeżeli chodzi o zdrapkę Mega Pensja to dodane zostały kolektury posiadające tę zdrapkę w oddziale #rzeszow oraz zaktualizowaną listę dla oddziału #lublin .
Zaktualizowana lista do pobrania stąd: http://www48.zippyshare.com/v/5nevhsdb/file.html
Niestety nie było możliwe otrzymanie stanów w oddziale Rzeszów więc trzeba sprawdzać na piechotę jak wygląda sytuacja. W przypadku oddziału Lublin lista jest zaktualizowana w taki sposób, że usunięto oddziały w których zdrapka zeszła już całkowicie. Stany ilościowe dla kolektur, które mają jeszcze jakieś zdrapki na stanie pozostały niezmienione.

Nowym czytelnikom przypominam, że celujemy wyłącznie w Mega Pensję koloru czerwonego. To w niej ukryta jest ostatnia nagroda główna, 550 000 zł. Kupowanie zdrapki koloru zielonego lub żółtego to możliwość wygrania maksymalnie 10 000 zł.

Powodzenia!

PS. Powiedźcie mi czy jesteście zainteresowani takimi migawkami dotyczącymi głównych które właśnie zostały wydrapane czy wolicie po prostu aktualizację pełnego arkusza np. co tydzień. Takie migawki to szybki update czegoś co akurat wypada z puli, tak jak w tym wypadku wiemy, że zdrapka Serduszko przestaje być jakkolwiek ciekawa z punktu widzenia wygrania nagrody głównej. Z drugiej strony nie chcę Wam spamować więc mogę ograniczyć się do naprawdę gorących informacji serwowanych co jakiś czas.
Nutaharion - ************************************************************************...

źródło: comment_sTMSuA1NToLwhBmmORHYLY9wpyRqRLCx.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Nutaharion: dobry content, sam czesto zaczytuję się na lotto w regulaminach i dodatkowych informacjach o nakładach zdrapek itd. Tag leci do obserwowanych, nie #!$%@? tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz