Wpis z mikrobloga

#polityka #4konserwy #neuropa

PEŁO to jednak stan umysłu xDD Wszystko mięli jak na tacy! Sondaże szykowane pod marsz, że niby prawie już mają tyle co PiS. Media, które nic nie robią tylko walą w Macierewicza i Pawłowicz. Pół internetu zasrane peowskimi trollami gotowymi orać i niszczyć. Etatowe autorytety i dziennikarzy walących w PiS takimi absurdami, że no kapcie spadają. I co? a i gówno, bo okazało się, że ładne garnitury, spece od PR i wszystkie powyższe nie są w stanie przykryć polaczkowatości pełowców. Tacy światli byli, tacy liberalni, tacy zachodni, ale pedałów to #!$%@?ą jak każdy prawilny statystyczny polak z polski powiatowej. Maski opadają.

Podam przykład mojej mamy. Moja mama jest osobą bardzo liberalną i jak na bibliotekarkę przystało oczytaną. Pozwalała mi na rzeczy, za które statystyczna rodzina by mnie wyklęła. Wiecie co? Mama ma dosyć tych peowskich zjebów z telewizji pieprzących coś o jakichś demokracjach i trybunałach. Tych wszystkich szpeców od gospodarki #!$%@?ących w kółko o wolnym rynku i zbliżającej się apokalipsie. A apokalipsa nie nadejdzie. PO za to udowadnia, że różnicy jakościowej między nimi a PiS nie ma. Taka sama buta, takie same podejście do kwestii moralności i tylko prezencja lepsza. A powiedzmy sobie szczerze, że PiS jest w rządzeniu skuteczniejszy i na poziomie racjonalnego rozliczenia ich za 2-3 lata PO nie wypadnie przy nich dobrze.
  • 55
@MKULTRA: PO będzie się musiał zmierzyć przede wszystkim z tematem uchodźców,ostatnie ankiety pokazują że 70% Polaków jest przeciwko przyjmowaniu "inżynierów",Schetyna będzie znowu lawirować o jakiejś "pomocy humanitarnej"
@Grandek: ale czy ja oparłem jakąkolwiek tezę pod wrażenia mojej mamy? mistrzowie dedukcji w akcji. powiedz mi szerloku co moją mamą chciałem ugrać/udowodnić? Się czepiać nie ma czego, czy jak?
@rzep: co tam szczekasz? a teraz wytłumacz mi jak "przejęcie" KRS, które jest zaprzeczeniem trójpodziału władzy, bo łączy w sobie kompetencje 3 władz, jest zamachem na trójpodział władzy. Wywód możesz wzbogacić cytatami z montekiusza.
P.S. Przed chwilą pisałeś o Trybunale, a teraz KRS.


@rzep: Rzadko są w stanie to rozróżnić. Chyba wczoraj widziałem postulat połączenia TK, SN i KRS bo te instytucje się pokrywają i utrzymujemy darmozjadów.
Rzadko są w stanie to rozróżnić. Chyba wczoraj widziałem postulat połączenia TK, SN i KRS bo te instytucje się pokrywają i utrzymujemy darmozjadów.


@wolodia: I sejmu, senatu, prokuratury, sądów i prezydenta. Najlepiej połączenia w jedną osobę.
@rzep sobie poczytaj w jaki sposób. Powiem ci tylko że jest to sztandarowy przykład. Ogólnie polecam zapoznać się z trójpodziałami itd. Ale nie z jakichś neoliberalnych wysrywow ideologicznych, a z podręczników.
sobie poczytaj w jaki sposób. Powiem ci tylko że jest to sztandarowy przykład. Ogólnie polecam zapoznać się z trójpodziałami itd. Ale nie z jakichś neoliberalnych wysrywow ideologicznych, a z podręczników.


@MKULTRA: Jak już napisał Xizor - to na tobie spoczywa ciężar dowodu.

Zgodnie z twoją metodą dyskusji ja napisze, że KRS absolutnie nie jest zaprzeczeniem trójpodziału, a jak chcesz wiedzieć dlaczego, to sobie poczytaj.
Pobierz rzep - > sobie poczytaj w jaki sposób. Powiem ci tylko że jest to sztandarowy przykła...
źródło: comment_vzmYCPVs7wLW0Rn9VJ4C91bVB22FjiXD.jpg
@Xizor
@rzep pan Jan bury był prezesem krs (wg was władza sądownicza) i sekretarzem w jakimś ministerstwie (władza wykonawcza) jednocześnie. Polecam Monteskiusza nieuki
pan Jan bury był prezesem krs (wg was władza sądownicza) i sekretarzem w jakimś ministerstwie (władza wykonawcza) jednocześnie. Polecam Monteskiusza nieuki


@MKULTRA: @Xizor: Jan Bury był przedstawicielem władzy ustawodawczej w trakcie trzech kadencji Sejmu. W skład KRS wchodzi czterech przedstawicieli Sejmu i dwóch Senatu, ale niezależność KRS jest zachowana dzięki temu iż politycy (w sumie osiem osób na dwudziestu pięciu członków) są w zdecydowanej mniejszości. Mogą przedstawiać stanowisko, ale ich
@Xizor gościu coś chcesz ciekawego napisać czy będziesz wykręcał wszystko na swoją stronę? Może się odniesiesz do tego co napisałem? Bo jak nie to sobie idź plusowac kontent lukarido