Wpis z mikrobloga

Eyejejej wiem że nocna, ale sie zastanawiam, a google nie precyzuje, moze ktos co prawo znajo czy coś się wypowie.
Matka chce mnie wymeldować z miejsca zamieszkania z ktorego własnie sie wyprowadziłem, a przeprowadziłem do wynajmowanego mieszkania dosłownie niedawno. Z racji konfliktu który powstał oznajmiono mi to telefonicznie. Teraz pytanie czy ma prawo bez "mojego potwierdzenia (podpisu czy cokolwiek) " dokonać wymeldowania ? i czy też moze to przepisać na znany jej adres mojego aktualnego zamieszkania wynajmowanego?
#mieszkanie #prawo
  • 24
  • Odpowiedz
@neestsouth: nie wiem czy może czy nie, a nie chce mi się po nocach siedzieć nad tym, wydaje mi się że tak. Inna sprawa że to czy masz meldunek czy nie i tak o niczym nie świadczy. Nie masz prawa mieszkać w tym lokalu nawet z meldunkiem bez jej zgody
  • Odpowiedz
@mampytanieotak: @Kamad1993: meldunek od urodzenia, sęk w tym czy nagle sobie jutro moze pojsc do urzędu i ot tak wypisac papier i hajdo zostaje bez meldunku ew. przepisuje adres aktualnego zamieszkania ale co mowilem wynajmuje a własciciel zadnej wiedzy nie posiada
  • Odpowiedz
@mampytanieotak: nie muszę, bo wiem jak wygląda sprawdzanie takich rzeczy w urzędach. Myślisz, że ktokolwiek będzie sprawdzał czy ona ma pełnomocnictwo od niego jak powie że jest matką? Ode mnie nawet często nie wymagają jak mówię że składam coś za spółkę, a co dopiero od matki.
  • Odpowiedz
@mampytanieotak: No to się śmiej. Składam często wnioski w urzędzie pracy za spółki żeby cudzoziemcom załatwić pracę, ostatnio usłyszałem że pani nie interesuje sposób reprezentacji w spółce i to czy składa to i odbiera osoba uprawniona to tylko spółki problem. Przykro mi że zburzyłem Twój światopogląd, nara
  • Odpowiedz