Wpis z mikrobloga

Jaki jest dobry epap do robienia grzałek ?
Robiłem już kumplowi jakieś pół roku temu 30 grzałek ( ͡° ͜ʖ ͡°) (nie ma zdolnosci manualnych)
6 zwojów robiłem więc mam wprawę.
Chce sobie coś takiego zrobić, napisał mi że poszło mu dopiero 15 grzałek
Cena też wychodzi super za to.
Przykręca i tyle potem wata na rowno odcina sie wpycha tyle.

Pytanie jaki zestaw ma te całe dual coile ?
Ile to wychodzi dokladnie bo on mi wszystko przyniosl i tylko mu zrobiłem.
To jest jakis protank z czym sie to wszystko jje.

Moge wywalic nawet 300 zł na epapierosa ale zeby po potem robic własne grzałki tanio i dobrze
LQ do perfekcji juz opanowałem to samo bedzie z grzałkami.
Tylko co polecacie jaki sprzecior
#epapierosy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WINI39: genitank np ma, ale jak już to polecam mody, może i droższe ale w #!$%@? wygodniejsze, nie jara się tak, nie trzeba się z tym pieprzyć. 2 lata jarałem na genitanku od kangertech i tych protankowych grzałach i miałem dość. obecnie mam G-Priv od Smok i Griffin 25 od Geekvape
  • Odpowiedz
@WINI39: No te baterie standardowe Ego to działały mi max miesiąc i to pod warunkiem że kosztowała więcej niż 60 zł, a Kangertech MEGA działała 5 m-c
  • Odpowiedz
@WINI39: Przypomniało mi się jeszcze o takim wynalazku jak Spinner 2. Ze sklepu w pl też długo nie pociągnął, ale jak zamówiłem 3 z dhgate i rozdałem rodzinie to do dzisiaj jakoś tam działają. (1,5 roku)
  • Odpowiedz
  • 0
@WINI39 smok alien/wismec predator/ipv8 + w zależności od tego na czym ci zależy:
pharaoh rta/ammit v2 - fajna chmurka, smak zajebisty, ale single coil (gigant sie miesci)
Aromamizer supreme - typowo pod smak
Limitless rdta plus/classic - sam mam, polecam, na dobrym secie i chmura gigant i smak zajebisty bo to praktycznie dripper z tankiem :)
I typowo pod turbochmury: tfv 12/limitless xxl lub exo - raczej kozacza na stockowych grzalkach
  • Odpowiedz
@nilmaXgamer: Mama już gotuje mu złote gołąbki kiedyś #!$%@?łby w opór dziś wystarczą mu dwa
podróż przez to życie, spasło mi się w sumie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Szao: No właśnie #!$%@?ć mega chmury, ważniejszy jest smak a chmura i tak jakaś będzie z urządzenia za ponad 2 stówy.

Czyli masz sobie Limitless rdta plus i co do tego masz ? smoka wismeca czy ipv8 ?
  • Odpowiedz