Wpis z mikrobloga

Hejka, mam do Was pytanko. Posiadam xiaomi mi5 i często jest tak, że telefon "zastyga". Nie da się nic zrobić. No może czasem jak się mocniej naciśnie to wtedy da się coś kliknąć. Mam bootloader odblokowany, zrobiłem sobie roota, zainstalowany ROM to xiaomi.eu. Teraz słuchajcie najlepszego...jak go kupiłem na początku Marca, to wszystko śmigało przez miesiąc dobrze. Założoną miał matową folie od 3mk do tego obudowę Niklin Frost. Po miesiącu zaczął się właśnie ten cyrk odwalać i...ściągnąłem folie i etui i nagle 80% "zastygnięć" minęło. Myślałem, że to wina softu, ale nie pomogło. Zrobiłem diagnostykę ekranu i każdy piksel był zielony. Latam teraz z telefonem bez ochrony wyświetlacza i dupy. Ja się pytam uprzejmie - wtf? Teraz to nie jest jakiś duży problem z tymi "zastygnięciami", oczywiście to denerwuje, ale nie mam już pojęcia jak to zniwelować tym bardziej, że wszystkie możliwe rzeczy już wykonałem.
Any freqin ideas?
#xiaomi #mi5 #miuipolska #wtf
  • 9
@dradziak: identycznie mam na iphone 5s, raz wywalilo piksel czerwony, a pozniej sam z siebie(od poczatku w szkle hartowanym) pękł i poszedł na wymiane szyby. Zainwestowałam w lepsze szkło ale to nie pomogło. Nie pamiętam czy bez szkła nie było tego 'zastygania' ale też zaczyna mnie to #!$%@?ć za przeproszeniem..
@Ritycho Żadnego poważnego upadku nie zaliczył. Co najwyżej, gdy leżał u mnie na łóżku i spadł na miękkie kartonowe pudełko z wysokości 15 cm. Już większy łomot dostaję jak kładę go na biurko.
@asd1asd Ja od początku miałem MIUI 8 na Globalu, bo pierwsze co zrobiłem, to odpaliłem aktualizację i nie było problemu. Mi się tak zaczęło dziać przed odblokowaniem bootloadera, więc u mnie musi inny problem tkwić. Właśnie nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na mój problem i serio już z czystej ciekawości chciałbym wiedzieć o co tutaj chodzi.