Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Brakuje mi miłości, nie chce zostac ultra desperatem. Znajomych jakis tam mam, ale z nikim nie rozmawiam codziennie. Nawet ostatnio co 3-4 dni wychodze z domu na jakies piwo. Po odejsciu mojej byłej strasznie mi brakuje codziennych rozmów z jedną osobą. Fajnie byłoby mieć jakiegoś przyjaciela/przyjaciółkę, ale coś czuje, że za stary na to juz jestem i wszyscy ludzie w moim wieku mają już swoich znajomych i nie poznaja nowych :(
Sa jakies serwisy dla osob, ktore chca poznac kogos stricte do rozmów? Na tinderze, badoo, fotce czy innych gównach ludzie oceniaja sie po mordach, a nie po tym czy ktos umie rozmawiac... #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Witam.
Jeżeli jesteś z dużego miasta to rozwiązaniem może być uwaga - kupienie małpki - oraz wypicie na raz. Następnie ubierz sie jak człowiek, umyj zęby weź 300 zł - nie więcej. Wyjdź na miasto i udaj się w kierunku pubu, baru wypij coś mocniejszego, następnie weź coś większego do ręki i wypatruj ciekawe osoby. Najlepiej jakbyś umiał rozmawiać po ang. Z obcokrajowcami łatwiej nawiązać niezobowiązujący kontakt i porozmawiać
  • Odpowiedz