Wpis z mikrobloga

I nagle się okazuje że każdy na wykopie #!$%@?ł wszystkich pro plejerów którzy mają gejmingowy sprzęt za milion złotych samemu używając kamienia jako myszki i maszyny do pisania sprzed dwustu lat zamiast klawiatury ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Tyle tutaj głupot że aż mi się nie chce szukać konkretnych ludzi i im odpisywać.
Sprzęt dla graczy nie ma na celujedynie poprawienie wyników czy coś ale też daje wygodę.
Takie krzesło np. czy tam fotel. Nie poprawi wam raczej wyników ale sprawi że gra/praca przed komputerem będzie przyjemniejsza i na pewno zdrowsza dla kręgosłupa. Życzę powodzenia tym co by chcieli cały dzień siedzieć przed jakimś krzesłem od kuchni czy czymś podobnym.
Sam teraz szukam jakiegoś fotela, ale nawet przez chwilę nie myślałem o jakichś wynikach w grach, za to myśle o mojej wygodzie jako że porządną część czasu spędzam przed komputerem.

Słuchawki akurat potrafią dać sporo, ale porównując te za 20-50 zł do 150 zł może, wyżej różnica jest chyba mniejsza, no ale też więcej wydacie to macie więcej jakichś opcji kustomizacji czy innych bajerów, nikt nie broni.
  • Odpowiedz
używając kamienia jako myszki i maszyny do pisania sprzed dwustu lat zamiast klawiatury


@animetopedal: Nie wiem jak obrzydliwym trzeba być kaszualem aby korzystać z takiego "pro" sprzętu. Ja siedziałem na rozgrzanej skale wulkanicznej i zamiast komputera miałem sklecony na szybko abakus, a z serwerem komunikowałem się za pomocą znaków dymnych. Bez problemu sam masakrowałem ekipy cwaniaków grających na superkomputerach wykradzionych z Pentagonu i masą botów i haxów.
  • Odpowiedz
Ale w tym jest właśnie problem, że ciężko znaleźć porządną myszkę, albo monitor z dobrymi parametrami (4K i np. g-sync), ale taki żeby nie wyglądał jak te kiczowate gamingowe gówno...


@Qwertylion: Znam ten ból. Jakiś czas temu szukałem klawiatury mechanicznej, raczej do pisania, niż do grania. Większość miała jakieś dziwne kształty czy wzorki, pierdyliard klawiszy funkcyjnych albo wieśniacką czcionkę na klawiszach. W końcu kupiłem CMStorm Quickfire XT - wyglądała z
  • Odpowiedz
@Marakuja: ta myszka kosztowała prawie 200zl, podkładka steelseries jakieś 50zl, klawa logitech ultraflat x kosztowała prawie 200zl a wcześniej grałeś na mx1000 który kosztował prawie 300zl - zaorane hahahahhah, ale pomijając to to fakt dobrze grasz i aktualnie masz słabego kompa i kijowe słuchawki bo zepsułeś Poprzednie ;p ps jak zaczynałeś przygodę z csem to miałeś do wersji 1.6 maszynę zawsze mocniejsza niż koledzy w szkole Hahahahaha
  • Odpowiedz