Wpis z mikrobloga

Czołgiem!
Mirki, jaki telefon jest teraz wart kupna?
Wymagania:

*min. 4,7'
*LTE b20!!
*bateria - dużo korzystam z internetu i nie chciałbym ładować go 2x dziennie. Teraz mam rn3 i ładuję go co ok. 30h
*dobry aparat będzie dodatkowym plusem

Nie korzytam z żadnych fb, messengerów, snapow i instów. Obecnie mam do 10 aplikacji i ze 2-3 gry nie wymagających wielkich zasobów mocy. Ale nie chciałbym też żeby telefon mi się mulił albo długo wczytywał więc 3gb ramu pewnie będzie najlepsze.

Patrząc na $$ to #xiaomi redmi4pro powinienem wziąć, ale po obecnych przygodach z rn3 chciałbym kupić chyba coś bardziej "europejskiego" (obecnie mam częste problemy z internetem. pomimo zasięgu nie ładuje stron zarówno na wifi i 3g)

Budżet myślę, że max 1,5k.

z góry dziękuję za pomoc :)

#samsung #telefony #iphone (ze względu na se - pomimo rozmiarów lub jakąś używke 6 lub 6s) #htc
  • 10
@PanFlips: czym sie obajwiaja problemy na wifi i 3g, masz normalny soft tam wgrany czy jakas samorobke.
No niestety dorwac cos z bateria 4k+ bedzie ciezko w PL w sensownych pieniadzach jesli nie ma to byc xioami.
Poszukaj sobie na pepper co jakis czas z amazonow wszelakich wrzucaja okazje na telefony.
@PurpleHaze: wiesz co, mam normalnie max zasięg wi fi a nie ładuję mi stron. To samo na transferze danych. Nie pobiera nic :/ czasem pomaga reset, a czasem bez resetu po 2-3 min wraca do normy.
Soft:
MIUI GLOBAL 8.0 Stabilna
8.0.1.0(LHNMIDG)