Wpis z mikrobloga

Mirki,
według mnie to jest conajmniej interesujące jak 39 nauczycielka francuskiego i łaciny, zamężna z trójką dzieci, w katolickim liceum ma romans ze swoim 15 letnim uczniem (podobno to z jego inicjatywy ( ͡° ͜ʖ ͡°), co jeszcze bardziej nakręca tą karuzelę śmiechu), po czym rodzice widząc co się odpierdziela wysyłają swojego syna do innej szkoły. Poźniej nauczycielka ta zostawia swojego męża a następnie bierze ślub ze swoim byłym, dorosłym już uczniem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Od dziś jest to para prezydencka we Francji.
Mirki, czy tylko mi się wydaje, że to co się odpierdziela w tei Francji na każdej płaszczyźnie to już jest jakaś degeneracja do potęgi? Z całym szacunkiem do Macrona, jego kariery zawodowej i zdolości oratorskich ale chyba wolę naszego Jarka - poczciwego kawalera, niż parę opartą o pedofilskie relacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk #wybory #francjawybiera2017 #neuropa #bekazlewactwa #polityka
  • 42
@JesusOfSuburbia: no może i to nie pedofilia ale to wszystko zależy jak w definicji rozumieć okres pokwitania (liczony średnip między 12-16 rokiem życia) więc masz racje nasz Macron mógł już mieć koperek i mutację ale to nie zmienia faktu, że jest to relacja dorosłej kobiety z nieletnim co jak już @Tetrachloroizoftalonitryl zauważył odbiłoby się zupełbie innym echem gdyby to facet był starszy
@kamilwiernik:

nie no #!$%@? zdrowy związek XD jakby to była dziewczyna mająca 15 lat i facet mający 39 to by było HURR DURR OŁOWIEM GO NAKARMIĆ XD


W prawackim #!$%@?łku pewnie tak, wykształceni ludzie wiedzą, że piętnastoletnie laski to nie żadne bielutkie lilije, tylko wiecznie rozślimaczone kokoty, które wręcz powinno się bolcować. I lepiej, żeby to robił dojrzały facet niż jakiś chłystek z klasy, który nawet gumy nie umie założyć i
@Zabatrawiasta: ważne że nie ukryta opcja niemiecka xD a tak szczerze nie wiem co gdyby kaczyński okazał się gejem, natomiast wiem, że ta żona Macrona musi mieć na niego ogromny wpływ, skoro on mając za sobą swoje młode lata nie znalazł innej partnerki do życia... to mi daje do myślenia że ten prezydent jest marionetką w rękach swojej kobiety, o której niewiele wiemy
@koroluk: widzę, że Ty w Twoim urojonym utopijnym świecie doskonale wiesz, co, kto z kim powinien robić - prawie bym zapomniał, że to przecież tak naturalne dla każego lewaka :), myślę, że potrzebujesz pogadać z mamą - ona pomoże Ci wyleczyć rany na sercu pozostałe po wyuzdanych 15stkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)