Wpis z mikrobloga

twoich wyposin nawet nie chce się komentować.


@AmonGoeth: nie tyle nie chce sie, co nie potrafi sie odniesc merytorycznie, bo nie masz wiedzy w tym temacie. To nic zdroznego, nie kazdy ma okazje brac udzial w testach przemyslowych i uczyc sie/nabierac doswiadczenia w tym temacie.
Tylko na przyszlosc nie pisz prosze banialukow, skoro sie na tym nie znasz.
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: żeby prowadzić rzeczową dyskusję, to trzeba mieć minimalną wiedzę. A że Twoim jedynym źródłem edukacji jest jakiś tam człowieczek, który umie tylko łamać telefoniki to wybacz, nie mamy o czym rozmawiać ;)
  • Odpowiedz
twoich wyposin nawet nie chce się komentować.


@AmonGoeth: masz straszne problemy z przyswojeniem wiedzy

tak samo tutaj nie potrafisz zrozumieć, że to co ktoś gdzieś napisał nijak się ma do opinii kilki użytkowników i nie potrafisz pojąć że nie umiesz korzystać z Paypala i są inne metody korzystania z
  • Odpowiedz
backgroundu techniczno porównawczego


@AmonGoeth: jak dobrze, że wszystko wiesz lepiej nie mając nawet przez 5 minut urządzenia w ręce i potrafisz oprzeć swoją tezę na 'bo ktoś coś' mimo że kilku użytkowników pisze coś innego

nawet teraz gdy @PurpleHaze pisze ci coś, a zna się na tym, ty
  • Odpowiedz
hahaha przyszedłeś do mojego wpisu


@AmonGoeth: co w tym złego? masz jakieś swoje naczelne wartości które zabraniają odpisania i wrzucenia na czarno?

wrzucasz mnie na czarnolisto


tak, bo jeśli widzę osobę która jedynie wyśmiewa i nie potrafi zrozumieć pewnych faktów broniąc się swoimi słabymi argumentami no to co innego zrobić
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: Przez jakiś czas używałem Xiaomi i muszę przyznać, że nie spotkałem się jeszcze z tak dobrym systemem, czegokolwiek nie chciałem zrobić, to mogłem bez instalacji obcych aktualizacji.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: > o #!$%@?, widze wiedza dysponujesz z mechaniki odpowiednia :)
Wodzu telefon na dupie to jest obciazenie ciagle, sile masz rozlozona rowno na cala powierzchnie telefonu. Jerry czy jak mu tam, generuje maksymalny mozliwy moment, poprzez przylozenie sily jak najdalej od podpory. Moment = sila * ramie na ktorym dziala. W tych warunkach ktore on pokazje masz najwieksze ramie i przykladasz w #!$%@? sily na nim. Zobacz jak mu
  • Odpowiedz
@nuui: a powiedz mi mistrzu dedukcji i cietej riposty w ktorym miejscu nie mam racji? I gdzie mnie orasz? Napisalem ze to niezniszczalny telefon? Napisalem ze nigdy sie nie wygnie, nie peknie, nie rozwala sie plecy? Jesli tak to w ktorym miejscu?
Autorowi wpisu zlamal sie na pol jak to na gifie powyzej? Wygial sie i puscily szklane plecy. Znajdz mi gdzies w necie mi5 ktore pekly na pol jak
  • Odpowiedz