Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

+ za wywołanie ogromnego bólu d--y tym wpisem.


@prawa_reka_sorosa: eej, ale ja tylko chciałem zapytać jak męscy chłopacy z brodami itp. mogą zostać u mnie jedynym obiektem ku któremu będzie ukierunkowany mój popęd płciowy. ()
  • Odpowiedz
@Ohmajgad: Weź to zdjęcie daj +18. Jadłem właśnie.
Co do pytania jakie zadałeś, to wyobraź sobie, że jesteś jeszcze małym dzieckiem, z nieukształtowaną psychiką i wmawia ci się, że tego typu zachowania są normalne. To kultura tworzy społeczeństwo i jego kształt. Niektórzy też mogą być bardziej podatni na tego typu rzeczy. Nikt nie rodzi się homoseksualistą, ale kształtuje się to w nim na podstawie pewnych zdarzeń. Niektóre dzieci mają tego
  • Odpowiedz
Urocze że zawsze w takich wpisach najgłośniejszy jest jęk samców alfa którzy zamiast dać opa lub tag na czarną to wolą podkreślać jak ich odrzuca obrazek na który patrzą i nie mogą pewnie oderwać wzroku xD
  • Odpowiedz
Urocze że zawsze w takich wpisach najgłośniejszy jest jęk samców alfa którzy zamiast dać opa lub tag na czarną to wolą podkreślać jak ich odrzuca obrazek na który patrzą i nie mogą pewnie oderwać wzroku xD


@rybsonk: też mnie to zawsze zastanawiało.
  • Odpowiedz
Bo?


@Ohmajgad: Bo to jest łagodnie mówiąc niesmaczne.

Nikt mi nigdy nie wmawiał, że nie są. I jakoś gejem nie jestem. Za to wielu dzieciom, które są teraz dorosłymi homoseksualistami wmawiano, że to nienormalne i nieakceptowalne. I jednak są homo. Twoja teoria się kupy nie
  • Odpowiedz
Urocze że zawsze w takich wpisach najgłośniejszy jest jęk samców alfa którzy zamiast dać opa lub tag na czarną to wolą podkreślać jak ich odrzuca obrazek na który patrzą i nie mogą pewnie oderwać wzroku xD


@rybsonk: A potem będzie jęk: "Nie chcą dyskutować. Plują jadem i uciekają bez argumentów."

I tak źle i tak niedobrze.
  • Odpowiedz