Wpis z mikrobloga

Mirki, grałem wczoraj z turbotoksycznym #!$%@? w #csgo. Typowy Seba, patol level 10000.

Jako że jestem teraz chory i mam L4 postanowiłem z nudów go wystalkować i spróbować dać mu nauczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety utknąłem w martwym punkcie. Wiem ile ma lat, w jakim mieście mieszka (bardzo małym, do 15 tys.), do jakiej chodzi szkoły, znalazłem jego profil na Google+, wiem jak ma na imię, prawdopodobnie mam także nazwisko. Niestety na Facebooku na pewno nie występuje pod swoimi danymi. Ktoś ma jakiś pomysł jak popchnąć sprawę dalej? W planach mam wysłać nagrania jak się zachowuje na VOIPie do szkoły (chodzi do liceum) i rodziców. #pytanie #stalkujo
  • 9
@wuhazet: @PendulumKE: nie mam zamiaru, ale zapewniam, że tylko po nagraniach ktoś w szkole może stwierdzić że to dziecko nadaje się na obserwację psychiatryczną. Nigdy w życiu nie trafiłem online na tak toksycznego człowieka, a gram w przeróżne gry już dobre 15 lat.
@Ojcomitam: patologia ma czesto to do siebie, ze to jest umyslowy beton. on zyska szacun na dzielni, ze jest taki hardy wobec dzieciakow w gierce komputerowej, zbierze reprymende od pani nauczycielki, przeprosi, pojdzie porazmawiac z psychologiem szkolnym i tyle. natomiast ciebie uzna za smiertelnego wroga i jesli faktycznie jest zryty na glowie to ktoregos razu przyjedzie szukac ciebie zeby wsunac ci kose miedzy zebra. nie zdazysz wykrecic numeru na policaje i
@Ojcomitam: a do czego Ci jego profil na fb? Skoro masz imię i nazwisko, to pisz maila do szkoły. Jeśli szukałeś na fb wg nazwiska, a pewnie szukałeś, to kontaktu do rodziców chyba i tak w żaden sposób nie zdobędziesz chyba że mają naszaklase ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ojcomitam: te sebki i karyny potrafia sobie całkiem sprawnie kodowac imiona np [ka ryna pe] xD jesli serio masz czas to mozesz próbować stalkingu nazwałbym to reverse, czyli np znaleźć jakaś jego koleżankę z klasy lub ze szkoly i lecieć w ang wyszukiwarce lub prościej jakimś toolem pokroju stalkface sebuś pewnie lajkuje jakieś zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) fb ma w tych czasach każdy więc to kwestia