Wpis z mikrobloga

koleżanka niedługo ma urodziny (25) i zastanawiam się co jej sprezentować... lubi jedzenie (zarówno przygotowywać jak i jeść, ostatnie co najmniej dwa lata z rzędu dostawała prezenty związane z żarciem, więc chyba wystarczy), robi na drutach, jest inżynierem budownictwa (młotki też już dostała). czyta książki, ale szczerze mówiąc nie wiem co ma, co ostatnio czytała i tak dalej.
myślałam żeby kupić coś związanego z ćwiartką, ale nie wiem co ;_; ćwiartka wódki to trochę mało :C

jakieś pomysły? tak za ok. 60-80 zł :<

#rozowepaski #kiciochpyta #urodziny #prezent
  • 9
  • Odpowiedz
tylko też trochę nie wiem co, włóczka to trochę słabo, a co do drutów to nie mam pojęcia jakie już ma


@kerega: nie do konca sie na tym znam, ale nie ma czasem na drutach jakischs roznych splotow itd? Moze w te strone uderzyc? Jakas wielka ksiega splotow czy cos w ten desen? Albo jkies inne gadzety z tym zwiazane? :)
  • Odpowiedz
@heksinka: poza szalikami zrobiła chyba jakiś komin, skarpety i czapkę. więc chyba robi bardziej na serio ;P
@agaja: co do gadżetów to przychodzi mi do głowy tylko przyrząd do robienia pomponów :P i chyba stanie na książce ze splotami, zaraz będę szukała jakichś grup o robótkach na drutach, żeby znaleźć fajną :D
  • Odpowiedz