Wpis z mikrobloga

@kulawy85: Brakuje wam biznesowego zacięcia. Otóż trzeba myśleć przyszłościowo. Otóż mamy 5 cebulionów i za 3cbl kupujemy grubą laskę.
Gruba laska =/= głupia, a więc ona jest mega zajarana tym, że jakiś normalny facet (nazwijmy go mirek) zainteresował się nią pomimo otyłości.
Grubas bardzo kocha Mirka, bo Mirek zobaczył w niej coś więcej niż grube cielsko, ale Mirek nie jest taki głupi - Mirek ma plan.
Mirek wie, że nie ma szans na dobre dupy, więc motywuje swojego grubasa do zjechania wagi i dokonuje pełnej metamorfozy swojej już zajebistej dziewczyny. Ona jest mu jeszcze bardziej wdzięczna i jeszcze bardziej go kocha, bo zakochał się w niej zanim była zajebista i uwolnił ją od otyłości, kompleksów na temat wagi.
Później ona zamieszcza na YT filmik dla innych jaka historia ją spotkała, że zwykły mirek zainteresował się nią kiedy była najgorsza, więc zasługuje na nią kiedy teraz jest najlepsza. Niebawem ona otwiera kanał na YT gdzie motywuje innych grubasów do zbicia wagi i robi na tym biznes.
Mirek jest spełniony bo zrobił dobry uczynek i ma dobrą dupę, a zajebista laska bardzo go kocha, bo tyle dla
  • Odpowiedz
@mayder: No właśnie ze mną jest jak z coachami. Przychodzę, #!$%@? wam brednie i mi płacicie za pomysł który wam dałem. Ja kupuję sobie Inteligentną Ładną i Seksowną laskę i tak się robi biznes moi drodzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wy oczywiście wierzycie w mój przepis który oczywiście działa, ale trzeba #!$%@?ć na swój cel, a ja #!$%@?ę przez kilka minut i mam to co chcę.
  • Odpowiedz