Wpis z mikrobloga

Warto wrócić do tej gry? Pamiętam że grałem od 2013 roku, te pierwsze skiny wchodziły i było miodzio, e-sport obstawianie, aż do czasu kiedy zaczęło się robić więcej syfu niż przyjemności. Jak teraz sytuacja? Dalej bugują się poczekalnie, boty w grze, czy jest dużo cziterów, jak z wbiciem rang? Coś dodali coś fajnego i pożytecznego prócz nowych skinów?
#csgo
  • 27
@CeZ_: Nie wnikam jakie masz wnioski. Ja mam następujące:
Po 30 nabojach negev staje się laserem przez co skutecznie możesz bronić bsa czy czego tam chcesz.
Za ten $$$$ możliwość zablokowania jednej drogi to zajebista opcja.

Jako, że gram mape Canals odkąd weszła do teraz i nic poza Canals to ciężko mi stwierdzić czy negev sie przydaje na takim np duscie.
@db95: zmienili i usprawnili dźwięki, wszystkie animacje postaci, hitboxy, całkowity remake nuke train inferno a to tylko tak z czapy bo zmian było o wiele więcej, gra jest jakieś 88x lepsza niż na początku
@Faith69: Nie chce mi sie rozpisywac, ale negev ma o wiele wiecej wad niz zalet.
Nikt dobry tym nie gra, nie bez powodu jest tez jego niska cena. Cos jak P90. Na low rangach moze dzialac, ale jak trafisz na kogos kto ogarnia to gra p90/negevem to jak podpisanie na siebie wyroku.
Noo... W sumie p90 lepsze troche :D
@NexciaK: Dobra to ogarni to:

Na Canals wejdź podłożyć pake przed końcem czasu kiedy 5 CT #!$%@? z negeva w jedyne drogi dostępu do bsa. Granaty nie pomogą a wychylenie sie oznacza zgon.