Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie liquidy polecacie, ostatnio kupiłem jakiś e-mod o zapachu jabłkowym, no i się ostro zawiodłem, strasznie płynne, mam wrażenie że coś w produkcji poszło nie taki i ten zapach jabłkowy był wyciągiem wodnym, przez co zamiast fajnej chmurki leci jakaś ciepła para, okropne, wcześniej miałem z tego e-moda miętowy i też lipa, z p1 były już bardziej znośne, Pink fury(limonka) - też jakieś gówno.
Które firmy są godne polecenia? I gdzie w #bialystok będzie największy wybór?

#liquid #epapieros #epapierosy
  • 20
  • Odpowiedz
@Michau_michau: Strefa Vapowania u Luka na dworcu, w tych pawilonach na samym początku od strony dworca, tam znajdziesz praktycznie wszystko co trzeba, ma Dillonsy i inne liquidy, aromaty bazy itd.
  • Odpowiedz
@passanger: na razie jestem zielony w temacie próbowałem tylko limonkę, jabłko, miętę i borówkę, w sumie wychodziło że najlepsza była mięta z p1 z tych które testowałem... Na stronie ranking liquidów czy jakoś tak wygrywa "english breakfast" xD w sumie pewnie chodzi o bergamotkę, zastanawiam się nad tym też teraz.
  • Odpowiedz
@Michau_michau: Olej rankingi, bo większość to nieaktualna i same brednie. Nie wiem jak masz z dostępnością dobrych liquidów premium w swoim mieście, ale jak nie to polecam zakupić esensje dillons ewentualnie gotowe premixy od neat np. w vape enzo online. Jedynie co będzie na twojej głowie to zakup bazy żeby z tym wymieszać. Na pewno będzie taniej i smaczniej.
  • Odpowiedz