Wpis z mikrobloga

@mateusz-wrona-148: Stres może robić swoje, ja sprawdziłem i wszystkie odpowiedzi w kółka zaznaczałem. A w sumie to kombo robiłem, podkreślałem i zakreślałem kółkiem. XD Nie było nic o zakreślaniu błędnej odpowiedzi, zatem mogą mi naskoczyć.
  • Odpowiedz
@Vergil_PL: Jaki stres? Na maturze? Po iluś latach podszedłbym do tych egzaminów i zdał je zapewne z palcem w nosie, dosłownie i w przenośni.

@timigo: W takim razie polecam wyciągnąć wnioski i w przyszłości na egzaminach tudzież w nawet poleceniach służbowych, które nie dają pola do improwizacji, tej improwizacji nie stosować.

Może i strasznie buldupię, ale nóż się w kieszeni otwiera jak czyta się opinie zdających o tym, jaka to
  • Odpowiedz
Jaki stres? Na maturze? Po iluś latach podszedłbym do tych egzaminów i zdał je zapewne z palcem w nosie, dosłownie i w przenośni.


Mam nadzieje, że to prowo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mateusz-wrona-148: Nie mierz wszystkich swoją miarą, to że Ty się nie stresowałeś to nie znaczy, że inni również. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ile błędów człowiek jest w stanie popełnić.
Nie mówię, że matura była trudna. Dla niektórych leni to może być albo nie być przesądzające o zdaniu matury. Dla niektórych osób, które chcą dostać się na wymarzone studia, dodatkowe procenty, które mogą przeważyć o dostaniu się na nie.
Mówisz, że
  • Odpowiedz