Wpis z mikrobloga

@GrzegorzMistical: jestem ciekaw jak grupa "MagicaleDaniela" odnosi się do odwrócenia się wykopu od Daniela. Czy jest to tylko nagonka wykopu, czy prawdziwi widzowie oraz ci z grupy też się powoli odwracają. Dla mnie to wszystko jest co najmniej śmieszne :) No ale może mam trochę więcej w głowie.
@kamelzera: powiem tak #!$%@? meduza jeszcze okej, rafatus rafonix ujdzie.
Ale jak ktos oglada isamu to naprawdę ma spierolenie mózgowe.
Bo jeszcze u tej trójki coś się dzieje, że idzie się pośmiac. ( ͡° ͜ʖ ͡°) taka prawda
A u isamu dzieciaczki reflinki mu klikają i spamują jp armia czy inne gówno.

@kamil7barca: ja tam magicala dalej będę oglądać będę jeszcze dobre dymy a to chwilowa
@GrzegorzMistical: dobrze prawisz :) Beka z tych ludzi którzy hejtują Daniela :) Za przeszłość powinien być nienaruszalny, wykop nagonkę po prostu zrobił, a że mają rzeszę to tak się dzieje. Daniel nie powinien się tym przejmować, nie nawiązywać do tego i robić swoje. Niedlugo to ucichnie. A te #!$%@? umysłowe które hejtują będą mogły zostawić tylko marną łapkę w dół.
@kamil7barca: ma tyle subów co miał tu zrobili nagonke jak zwykle gównoburza na wykopie.
Tak samo jak zrobili cos z isamu pare filmów z czy bez wykopu mu usuneli.
Nie warto nawet tego tagu teraz czytac regularnie bo takie gówno się wylewa.
Nie pierwszy raz magical sie z sebą podarli o byle gówno a Ci juz temat numer 1 ze on się skończył xD
Ostatnio mi jakis gimbus pisał żebym robił