Wpis z mikrobloga

Ja tylko przypomnę, że akcja obalania jutuberów wynikła z tego, że te rafonixy i inne isisy zbyt mocno cwaniakowali na streamach, obrażali ludzi, wyśmiewali itd.
Daniel wtedy siedział cicho i zbierał pochwały, że sobie streamuje i nikomu nie wadzi.

Za to wczoraj było
1) wyzywanie Seby ( gdzie jak na dresika to potrafi wyjaśniać prywatne sprawy POZA KAMERĄ) i naśmiewanie się z jego dziewczyny, tekst o tym, że Seba "w życiu nie zarobi tych 2k na fotel "
2)chamska odzywka do fanki
3) pojazd na wykop ( w sumie bardziej mnie rozśmieszyło to niż zdenerwowało xD)
4) wyśmiewanie ludzi z wesela i gadanie co to on by nie #!$%@?ł za fikołki na jego weselu, jakieś teksty "co to za gówno idzie" - o 14 latce itd

Mnie osobiście #!$%@?ł ostatni punkt bo o ile kłótnie z kumplem to rzecz, która można potem sobie wyjaśnić to wyśmiewanie randomowych ludzi i patrzenie z góry jest na poziomie Rafonixa.....

Z tego co pamiętam to po tej akcji dużo osób wyszło ze streama by przejść się po pokoju.

A potem było tylko gorzej bo poleciało wyzywanie donatorów ( w sumie za neutralne teksty a nie wyzwiska ) itd

#danielmagical
  • 15
@Packa:
No tylko to całe wyzywanie było pod kloszem pokory z jego strony.
A teraz poczuł się bogiem i rozstawia ludzi po kątach.

Trochę jak małpy w zoo. Zabawne jak między sobą się zaczepiają i rzucają bananami ale jak zaczną rzucać w ludzi to oburzenie :D

Polecam i tak obserwować wszystko z boku i się nie emocjonować tak tym xD
Prycham mocno z zielonek co specjalnie zarejestrowały się na wykopie, żeby