Wpis z mikrobloga

Otwierając beczki mam wrażenie, że jestem trolowany na potęgę, to że nekkera trafiam w co drugiej beczce to już ciul, ale żeby otwierać 7 beczek i trafić na ULTRA potrzebnego zwykłego Geralta i 2 słownie DWA razy Valdemara to są jakieś jaja xD z wszystkich beczek od początku gry jakie otworzyłem trafiłem raptem 3 razy złoto, którego nie paliłem #gwint
Pobierz
źródło: comment_GqbItA0gyEh0JUp6xZE7aQvwAtqi3pqj.jpg
  • 8
@Elijahu: Na 104 epickie mam 58, to daje nieco ponad 50%. Nie wiem, jaki jest drop rate i powtarzalność w dropie, ale i tak, na chłopski rozum, szansa na wylosowanie jednego z 46 nieposiadanych epicków jest dużo większa, niż trafienie posiadanego już Vanhemara po raz drugi i po raz trzeci pod rząd. Oczywiście, jeśli drop nie jest w gwincie ustawiony na jakiś kuriozalny poziom, a wydaje mi się, że jednak jest.
@Sojerr: Nie mam pojęcia jak to działa, ale może rzeczywiście Vanhemar dosyć często wypada, chociaż nie liczę tego i nie zwracam specjalnie uwagi. Jak polujesz na jakąś legendarkę czy coś to się nie nastawiaj na beczki tylko zbieraj skrawki, dużo czasu na to nie potrzeba