Wpis z mikrobloga

@IDDQDIDKFA: Jestem, co nie zmienia faktu, że nic mnie ta sprawa nie obchodzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym to cebulactwo. Powinien zostać piłkarzem za umiejętności i osiągniecia, a nie dlatego, że się gdzieś polaczki umówią głosować tylko dlatego, że jest z tego samego kraju. Trochę dojrzałości, godności jakiejś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym to cebulactwo. Powinien zostać piłkarzem za umiejętności i osiągniecia, a nie dlatego, że się gdzieś polaczki umówią głosować tylko dlatego, że jest z tego samego kraju. Trochę dojrzałości, godności jakiejś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem


@Ospen: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ospen: "polaczki" bo co?Bo uczestniczą w zagranicznych sondach internetowych?Myślisz,że w innych krajach np w sondach Marci albo Sky Sports Francuzi czy Hiszpanie nie głosują na swoich rodaków?Wiesz gdzie się używało takiego zwrotu w stosunku do naszych rodaków?W Katyniu
@Hamouma:

Myślisz,że w innych krajach np w sondach Marci albo Sky Sports Francuzi czy Hiszpanie nie głosują na swoich rodaków?


Myśle, że tam mają odpowiednik cebulaka, w każdym kraju są tacy ludzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)